Білик зійшлася з новим меном і порудішала

5 вересня 2011, 11:43

Співачка Ірина Білик та соліст популярного гурту "ТіК" разом заспівали про нещасне кохання і зняли кліп. Окрім того, Іра знову змінила колір волосся, перефарбувавшись у руду.

Кілька днів тому Бронюк із Білик записали у студії пісню "Не цілуй". А 1-го вересня новостворений дует вже знімав відео на нову композицію. І хоч співає парочка про любов, у кліпі грати коханців їм не доведеться.

Білик заспівала про кохання з Бронюком із "ТіК"

"Кожен з нас буде розповідати свою власну історію кохання", - запевнив Вітя Бронюк, пише "Комсомольська правда в Україні".

Також музикант зізнався, що до написання цієї пісні його спонукали думки про Білик:


"А на створення цієї пісні мене надихнула історія особистого життя Іри. За подробицями її романів стежить вся країна, і не завжди факти з її життя підносять у ЗМІ правильно. Ось я і захотів Іру підтримати", - пояснює лідер гурту "ТіК".

Білик надихає Віктора з гурту "ТіК" на пісні
А сама Іра заради кліпу знову, як звучало у стрічці "Любов і голуби", "крашана"

Окрім того, Бронюк запевнив, що насправді Ірина - адекватна.

"Я завжди дивувався, як вона, перебуваючи стільки років на такому гарячому виробництві, як наш шоу-бізнес, залишилася хорошою людиною. Вона людина адекватна З нею поруч не відчуваєш жодного дискомфорту", - наголосив він виданню.

Як зізналася сама Іра, вона давно хотіла попрацювати з солістом "ТіК". Ідея ця виникла торік, під час їхньої спільної роботи в одному з телепроектів.

Бронюк запевнив, що насправді Білик - адекватна

Тож 1-го вересня артисти і знімальна група піднялися на недобудований міст через Дніпро. Зранку на мосту знімали сольні плани Бронюка. Він сумно і задумливо блукав по мосту. Білик з'явилася лише близько четвертої години. Причому на знімальному майданчику співачка з‘явилася із новим кольором волосся.

Цього разу Іра була рудою.

"Це колір мого настрою. Адже я сьогодні знімаюся з моєю улюбленою групою і моїм хорошим другом. І взагалі я люблю експерименти", - пояснила Білик.

Втім, в оточенні зірки запевнили, що цей колір ненадовго. Він змиється вже за тиждень.

Фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів