Цимбалюк заздрить вагітним і не хоче сексу заради кар'єри

4 жовтня 2011, 17:15

"Міс Україна-Всесвіт-2006" Інна Цимбалюк заявила, що не хоче будувати кар'єру через ліжко та з заздрістю заглядяться на вагітних жінок.

Також курчава міска впевнена: щоб вдало вийти заміж - потрібні мізки.

Про це Цимбалюк розповіла в інтерв'ю "E-motion".

Інна зізналася, що із захопленням дивилася конкурс "Міс Всесвіт-2011", де цього року українка Олеся Стефанко посіла друге місце.


"Якщо чесно, я трохи шкодую, що не змогла досягти такого результату. Я першою увійшла до фіналу, і лише потім поступово дівчата досягали дедалі кращого результату. До того ж, мені здається, що відразу цього досягти було б нереально", - зауважила Цимбалюк.

На закид, мовляв багато хто вважає, що дівчата на конкурсах здобувають корони переможниць через ліжка організаторів, модель відповіла:

"Ну, значить, люди вважають, що кожна дівчина, яка виграла у конкурсі "Міс Україна-Всесвіт", переспала з Олександрою Ніколаєнко".

"Не можна говорити, що всі дівчата йдуть через ліжко. Розумієте, хтось із кимось знайомий, хтось чиясь дочка, дівчина чи просто подруга. Також бувають випадки, коли дівчина навіть не знає, як виглядає її покровитель, який і замовив за неї слово організаторам", - спробувала "відмазати" своїх "колег" Інна.

Сама ж Цимбалюк божиться, що не використовує секс як засіб просування по кар'єрних сходах.

"Ні. Для мене це неприйнятно", - відрізала вона.

Є у Інни й своя думка на рахунок того, чи треба дівчатам-моделям бути розумними:

"Розумієш, для того щоб навіть вдало вийти заміж, вже потрібен мозок. Тому що на дурненьку жоден багатий чоловік не поведеться. А створити хорошу сім'ю - це вже велика справа. Що ж до професійних якостей, то розумних дівчат-моделей доволі багато. Це і Влада Литовченко і, врешті-решт, я. Я не зникла, я продовжую щось робити і працювати на телебаченні. Для мене на сьогодні це досягнення".

Та, схоже, попри заявлений у себе розум, Цимбалюк так і не завела собі постійного кавалера. Принаймні на запитання : Коли вона покаже свого хлопця?, - дівчина відповіла:

"Це буде нескоро. Більшого я сказати не можу. Це моє особисте життя, і я особливо про нього не хочу говорити".

Наостанок Цимбалюк зізналася, що в ній вже прокидається потяг до материнства.

"Останнім часом я постійно бачу вагітних жінок, яким я заздрю білою заздрістю, і можу собі лише уявити, який це чудовий стан. Я не проти сама опинитися в ньому, і як у будь-якої нормальної дівчини у мене в планах є і заміжжя, і сім'я. Але поки що не визначений той самий претендент", - зауважила Інна.

Фото "E-motion" та з сайту Інни Цимбалюк

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів