"Міс Всесвіт-2011": Українка ледь не перемогла. ВІДЕО

13 вересня 2011, 10:36

"Підопічна" Олександри Ніколаєнко посіла друге місце на конкурсі її друга Дональда Трампа. Українка Олеся Стефанко стала другою у конкурсі краси "Міс Всесвіт-2011".

12-го вересня у Сан-Паулу в Бразилії відбувся ювілейний, 60-ий, фінал конкурсу краси "Міс Всесвіт".

"Міс Україна-Всесвіт-2011" Олеся Стефанко отримала титул "Першої віце-міс Всесвіт".

Переможницею ж конкурсу стала "Міс Ангола" Лейла Лопес, повідомляє Reuters.


Третє місце ("Другої віце-міс") посіла Присцила Мачадо з Бразилії.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Як зазначає "ТСН", перед фіналом організатори також оголосили переможниць у номінаціях "Міс Фотогенічність" і "Міс Симпатія". Ними стали відповідно "Міс Швеція" Роннія Форнстедт і представниця Чорногорії Ніколіна Лонкар.

Всього у конкурсі взяли участь представниці 89 країн. У фінальному, вересневому, етапі змагань, 15 фіналісток взяли участь у дефіле в купальниках. Потім вже 10 дівчат продовжили змагатися і вийшли на сцену у вечірніх сукнях. У третій частині конкурсу 5 красунь відповідали на питання суддів.

Українка Олеся Стефанко поступилася перемогою "Міс Анголі" Лейлі Лопес

Сама Стефанко отримала титул "Першої віце-міс Всесвіт"

Як відомо, "Міс Всесвіт" ("Miss Universe") - один з найпрестижніших міжнародних конкурсів краси.

Власниками конкурсу є американський підприємець Дональд Трамп і телекомпанія NBC. У свою чергу зазначимо, що Трамп є другом підстаркуватого мільярдера Філа Раффіна, за якого кілька років тому вийшла молода власниця конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко.

Нагадаємо, власником конкурсу, зокрема, є американський мільярдер Дональд Трамп. Трамп товаришує з Філіпом Раффіном, за якого вийшла власниця конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко

У "Міс Ангола" кращі зв'язки?

Як нагадує "Комсомольська правда в Україні", до виступу на конкурсі Олеся Стефанко готувалася ретельно. До Бразилії вона привезла кілька десятків суконь. Зокрема, і скандальний наряд "Калина", яку ще на презентації розкритикувала громадськість.

Крім того, до Бразилії Стефанко взяла 10 пар взуття, теплі шкарпетки, а також гребінці для волосся в подарунок всім конкурсанткам. На додачу до цього дівчина прихопила картину, на якій хрестиком вишила власний вірш "Бережи мить".

Олеся Стефанко, відповідаючи на запитання журі, з якою б історичною особистістю вона хотіла помінятися місцями, якби їй випала така можливість, обрала Клеопатру. За її словами, "це дуже сильна і розумна жінка, гідна поваги". Олеся впевнена, що "жінка теж може бути лідером, як Клеопатра".

Стефанко у бікіні та "Калині", яку ще вдома розкритикували і переробили

Нагадаємо, Стефанко 22 роки. Вона має зріст 176 сантиметрів і параметри 88-62-90. Дівчина народилася на заході Україні в селі Ковалівка, Івано-Франківській області. Батьки Олесі: мама Ганна Юріївна - домогосподарка, тато Михайло Васильович - бригадир.

Стефанко навчається в Інституті прокуратури та слідства Національного Університету "Одеська юридична академія". При цьому пані - професійна модель, яка на дозвіллі У займається вокалом і пише вірші.

Як відомо, володарка титулу "Міс Всесвіт" отримує у тимчасове користування діадему, а також квартиру в Нью-Йорку. Корона "Міс Всесвіту" - витвір ювелірного мистецтва вартістю понад 120 тисяч доларів. Вінець, виконаний з білого і жовтого золота, оздоблений більш ніж 1000 дорогоцінними каменями. Крім діадеми переможниці вручаються численні подарунки і грошові призи на загальну суму у чверть мільйона доларів.

Як відомо, торік українка Анна Пославська стала четвертою на "Міс Всесвіт-2010".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО "15 фіналісток конкурсу":

Фото Reuters, NBC

Відео NBC та з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів