Дочка Пономарьова розповіла про конфлікти з мачухою

24 жовтня 2011, 13:32

Донька співака Олександра Пономарьова зізналася, що в неї з батьком почалися проблеми через хлопця, а із мачухою від початку були конфлікти.

Телеведуча "Світського життя" Катя Осадча розпитала Євгенію Пономарьову у кулуарах Українського тижня моди.

14-річна дочка Пономарьова та Альони Мозгової Женя вже самостійно ходить на тусовки. Так, у кулуарах Ukrainian Fashion Week можна було побачити, що дівчина вже почала фарбуватися і використовувати мейкап.

Причому, за словами самої зіркової дочки, її батько на "таку моду" дивиться не надто схвально.


"Він дуже погано на це реагує, тому що вважає, що це дуже рано для того, щоб починати фарбуватися – фарбувати волосся, фарбувати обличчя в такому віці. Але ж я дівчинка – такі часи", - каже Євгенія Пономарьова.

Втім, заспокоює те, що мама дівчинки, музичний продюсер Альона Мозгова на такі процеси дивиться простіше.

"Нормально. Краще, ніж тато", - описала реакцію матері Женя.

14-річна дочка Пономарьова та Альони Мозгової Женя (праворуч) перефарбувалася, намазюкалася і пішла тусити

А ще виявилося, що Олександр Пономарьов має вплив на гардероб дочки.

"Так. Але він не може сказати: "Відмінно! Супер! Ти дуже класно виглядаєш!". Якщо він сказав "Добре" – це взагалі найвища похвала із тих, які лише можуть бути. Але й буває, звісно, що каже: "Переодягнися. Це погано", - визнає Євгенія.

Як розповіла дівчинка, після смерті діда вона я переїхала до батька, так з ним досі і живе.

"Так, зараз я мешкаю з батьком, але на вихідних їжджу до мами і до бабусі. З цим усе гаразд, все вже владналося", - пояснила Женя.

Також дочка Пономарьова від цивільного шлюбу підтвердила, що у неї давно не складалися стосунки із другою дружиною батька – Вікторією Мартиненко.

Нагадаємо, Олександр і Куся вже майже рік як розійшлися, хоча офіційно оформити розлучення не могли довго. Заважали суперечки через спільного малого сина Сашка.

А сам Пономарьов якось заявив, що в їхньому розлучення "одна з основних причин - це моя донька Женя". Подейкували навіть, що Куся називала дочку свого чоловіка пекельним виплодком.

Женя живе з татком-співаком і після його розлучення

Власне, Женя підтвердила, що стосунки з Вікторією у неї не склалися: "Так, це правда".

"Взаємні конфлікти були ще на початку – просто вони були дрібніші. А коли я переїхала до тата повністю, то у нас конфлікти почали більше розпалюватися. Ситуація була дуже напружена, і вона не подобалася, природно, ані мені, ані Віці", - резюмувала 14-річна дівчинка.

Окрім того, Євгенія розповіла, що нещодавно її батько відпочив із її братиком Сашком у Трускавці.

"Він приїжджає – Сашка їздить до нас. Тато нещодавно їздив із ним у Трускавець на тиждень. Вони там оздоровлювалися, гуляли, все нормально. Саша там захворів, але вони гуляли – все було добре", - запевнила вона.

"Тато просить Сашку весь час. Але Віка просто не завжди дає. І тато дуже засмучується з цього приводу", - додала Євгенія.

А ще Женя зізналася, що в неї вже з‘явилися проблеми з батьком через бойфренда.

"З‘явилися вже такі проблеми", - ствердно сказала вона і підтвердила, що має коханого. А от знайомити хлопця із татком дівчинка не поспішає.

А у старшої сестри Жені, Зої Мозгової, теж любов

"Поки що не треба. Навіщо? Потім, коли я буду виходити заміж, я їх обов‘язково познайомлю", - пообіцяла вона.

Та й поки що із коханим Женя, якщо вірити її словам, гуляє нечасто:

"Я не дуже часто гуляю, тому що в мене курси – я ходжу на курси вокалу, я ходжу на курси англійської, в мене школа допізна – тому я не кожен день гуляю з ним. Тато розставив ситуацію дуже грамотно: так, що… одразу після курсів мене забирає водій, я одразу їду додому. Тобто я можу гуляти тільки по вихідних. А у вихідні зараз я їжджу до мами. Тому не дуже зараз складається із цим".

Фото з Facebook Євгенії Пономарьової, Зої Мозгової і Альони Мозгової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів