Дівчата Пономарьова виросли і роз'їхалися

5 травня 2011, 17:15

Тоді як найменшому сину співака Олександра Пономарьова всього 4 роки, старшим донькам артиста вже скоро заміж іти. Дочці Сашка від шлюбу із продюсеркою Альоною Мозговою, Євгенії - 12 років. А Зої Мозговій, яку Олександр також називає дочкою, вже 17.

Днями саме користувач Zoya Mozgovaya на своїй сторінці у Facebook вирішила потішити татуся архівним фото. Зоя виклала на "стіну" співака знімок десь п‘ятирічної давнини і написала Пономарьову:

"Дивися, що я знайшла)))".

Сашко Пономарьов з дочками Зоєю та Женею

Як нещодавно розповідала в інтерв‘ю "Сегодня" перша дружина Пономарьова, Альона Мозгова, її старша дочка незабаром стане студенткою.


"Готується вступати на психологію у Драгоманова, хоча закінчувала курси журналістики", - розповіла жінка і додала:

"А я тішуся, що ввели Болонську систему і тести, бо донька сподівалася, що я допоможу їй вступити, а тепер кажу: "Вибачай, дорогенька, доведеться все самій". А так би не примусити".

Альона Мозгова (по центру) з дочками і матір'ю Віолеттою
Старша дочка Мозгової і Пономарьова Зоя

І попри вже чималенький вік – 17 років – Зоя Мозгова під вінець не квапиться.

"На рахунок весілля... Зоя пообіцяла, що найближчим часом заміж не вийде", - зауважила її мати.

До речі, у Facebook старшої дочки Пономарьова та Мозгової можна побачити, наскільки Зоя схожа на свою маму та бабусю Віолетту.

Зої вже 17, але заміж вона обіцяє поки не поспішати
Зоя була й білявкою

Окрім того, на фото можна роздивитися і молодшу доньку Пономарьова – Женю. 12-річна дівчинка, як нещодавно розповідала Альона, наразі живе зі своїм батьком-співаком. Як пояснила продюсерка, так склалося через сімейні обставини.

"Після смерті батька стало зрозуміло, що мама не зможе жити сама. Вони ж з ним 40 років були разом. Я за неї дуже переживаю, тому й переїхала до неї за місто. А Женя навчається на Оболоні в Академії мистецтв і їздити так кожен день - неможливо, у неї уроки закінчуються о 6 вечора. Вона приїжджає до мене на вихідні", - пояснювала якось Альона Мозгова.

Рідна дочка Пономарьова Женя (ліворуч) наразі живе із ним

Втім, те що Женя живе із батьком, не заважає їй з сестрою і мамою лишатися подружками і принагідно пошепотітися про своє, про дівоче.

Фото з Facebook Зої Мозгової та фото з особистого архіву Мозгових, взяте з "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів