Пономарьов розлучається з дружиною через дочку від Мозгової

13 червня 2011, 12:37

Співак Олександр Пономарьов зізнався: причин для розлучення з дружиною Вікторією Мартинюк було чимало, але основна – у його дитині від попереднього шлюбу.

Про це зірка розповів телеведучій Катерині Осадчій у недільному ефірі програми "Світське життя".

Як відомо, понад півроку тому ідеальна на вигляд молода сім‘я Олександра Пономарьова дала тріщину. Його кохана Куся пішла, забравши з собою їхнього спільного сина Сашка. Трохи згодом стало відомо, що пара розлучається і веде суперечки у суді.

Пономарьов розповів свою версію розриву з Вікторією

Жовта преса вже не перший місяць рясніє домислами про причини розриву Пономарьова з другою дружиною. І якщо Вікторія час від часу дає ЗМІ приводи для міркувань, Олександр раніше мовчав.


Та цього разу Сашко дав свою версію подій.

"Причин (для розриву) було багато, але одна з основних причин - це моя донька Женя", - заявив Пономарьов.

Пономарьов: "Одна з основних причин - це моя донька Женя"

12-річна Євгенія – дочка Олександра від цивільного шлюбу із продюсером Альоною Мозговою.

Принаймні донедавна Женя жила з Олександром. До Пономарьова дочка переїхала після смерті свого дідуся композитора Миколи Мозгового. Як розповідала Альона Мозгова, сама вона перебралася жити за місто до матері, щоб підтримати її у скорботі, а доньку відправила до татка.

Оскільки Женя навчається на Оболоні в Академії мистецтв, і уроки в неї закінчуються о 6 вечора, то їздити з-за Києва щодня їй було дуже незручно. Тож дівчинка перебралася жити до батька, а до мами приїжджала на вихідні.

На запитання, чи Вікторія не могла знайти спільну мову з донькою Пономарьова від попередніх стосунків, співак відповів:

"Можна сказати, так".

Вікторія так і не змогла знайти спільну мову з дочкою коханого від попередніх стосунків

А коли Пономарьова перепитали, чи його остання дружина і дочка так ніколи й не стали подругами, він лише засмучено хитнув головою, мовляв, "ні".

Водночас, Олександр ще раз різко спростував чутки про те, що буцімто піднімав на свою Кусю руку.

"Я маю декілька принципів у своєму житті. І один з них: я ніколи не підійму і не підіймав руку на жінку. Я не хочу виправдовуватися, тому що... Мені це смішно зараз навіть..," – лишень сказав він.

Нагадаємо, як раніше розповідала Вікторія, наріжним каменем у її розлученні з Пономарьовим є їхній маленький син Сашко. За словами співака, його вже майже колишня дружина обмежує його у спілкуванні з дитиною.

Тепер подружжя не може поділити сина

"Вона давала (бачитися з сином), але вона дуже хоче, щоб я бачився тільки 12 годин на тиждень, а мені хочеться бачитися більше. Власне, це і є основною проблемою, з якою ми намагаємося зараз вирішити це спірне питання у суді", - пояснив Пономарьов.

Нагадаємо, серед причин розриву, згідно з чутками, були і подружні зради у сімействі Пономарьових.

Фото Z Ranku Do Nochi, фото Nataliia Biliaiva з Facebook Пономарьова, фото "Гламурчіка", а також фото з сайту "Українська правда. ЖИТТЯ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів