Дружина Довгого забороняє йому мацати інших жінок

3 листопада 2011, 16:27

Колишній секретар Київради Олесь Довгий та його дружина Катерина Ілляшенко святкують першу річницю весілля.

За рік шлюбу подружжя встигло обзавестися новою тачкою, а також відпочити у Великобританії та у Греції.

Своє так зване ситцеве весілля Довгий та його дружина Катя вирішили провести удвох, пише "Сегодня". Нагадаємо, Олесь і дочка депутата Партії регіонів Ірини Горіної одружилися 5-го листопада 2010-го року.

"Ми втекли від усіх напередодні наших днів народження. Правда, недалеко, але хотілося побути вдвох, і ми щасливі. Вільний час на двох і був нашим подарунком одне одному на ситцеве весілля", - розповів екс-секретар Київради.


Як відомо Олесь Довгий святкує день народження 1-го листопада, а Катя - 2-го листопада.

Як запевняють Довгі, вони прожили цей рік дуже мирно. А якщо й були якісь негаразди, то вони йшли ззовні.

Довгі святкували першу річницю весілля в інтимі

Як запевнило подружжя, сцен ревнощів за перший рік шлюбу вони одне одному не влаштовували - мовляв, приводів не було. При цьому Довгий взагалі впевнений, що його дружина на інших чоловіків і не дивиться.

"А вона на них не дивиться", - заявив Олесь.

Втім, дружина у Довгого, схоже, більша реалістка. Але реакцію на те, що чоловік може дивитися на інших жінок, вже виробила.

"Реагую, як у музеї, - дивитися можна, чіпати не можна", - пояснила свою тактику Катерина.

Також парочка поділилася, що вже замислюється про спадкоємців. Довгі хочуть і доньку, і сина - але не зараз. Мовляв, Катя ще вчиться на телеведучу і займається спільним "Благодійним фондом Олеся Довгого і Каті Горіної".

Олесь і Катя хочуть дітей, але не тепер

Мешкає Лесик зі своєю обраницею в елітному котеджному селищі Клим на дамбі. Будинок площею у 375 квадратних метрів з п'яти кімнат Довгий орендує вже понад 6 років.

Домашній побут Довгі теж, схоже, "утрясли".

"По будинку допомагає Оля. Вона працює у мене вже понад 8 років. І от лише тепер у неї з‘явилося більше вихідних, вільного часу, тому що Катя приділяє багато часу дому. Сніданки готує тільки дружина", - сказав Довгий.

"На свята на вечерю буває по-різному. Якщо Олесь не зайнятий, він підходить до плити та з задоволенням готує", - у свою чергу зазначила дружина екс-секретаря Київради.

Окрім того, Довгі розповіли, що влітку багато подорожували. Майже місяць подружжя прожило у Лондоні, де Олесь удосконалював англійську.

"Я можу сміливо сказати, що знаю її досконало. І ще потроху кілька європейських мов. Ну, а дружині сам бог велів як випускниці Інституту міжнародних відносин знати мови", - каже Олесь.

Також парочка побувала і у Греції.

"На п'ять днів виїжджали до Греції разом з сім'єю Катіного батька", - додає Довгий.

Довгий з жінкою жили у Лондоні і відпочивали у Греції з тестем

За рік спільного життя Катерині перепала нова автівка. "Honda CR-V" для Каті стала найдорожчою покупкою подружжя за рік. Принаймні так повідомляється.

"Я весь час переживаю, щоб вона не бравувала. Але вона запевняє, що не їздить більше 80 км/год. Чи були штрафи, теж не зізнається", - каже Довгий.

А ось на запитання, скільки сумок і пар взуття у дружини, Довгий дати відповідь не зміг.

"Завжди недостатньо ані того, ані іншого", - зазначив він.

Цікаво, що при цьому Довгий та його дружина по різному відповіли на запитання про те, хто у них в сім‘ї "тримає касу".

"Ми завжди разом обговорюємо, на що витрачати гроші", - запевнила Катерина.

"Сімейний гаманець у Каті. Адже вона стежить за будинком і за всім господарством. Дружина в мене - головний фінансист, бухгалтер і податковий інспектор", - у свою чергу сказав Довгий.

Довгий купив дружині "Honda CR-V" і тепер боїться, щоб же ж вона не гасала

Тим часом, свекруха, мама Довгого Лариса Михайлівна, на свою невістку не натішиться.

"У мене невістка старанна, мила. Незважаючи на те, що вона із забезпеченої родини, вона скромна, не розбещена, але й не безхребетна. Вона може проявити твердість, у неї є своя думка, яку вона вміє відстояти. А ще вона готує ду-у-уже смачно ", - каже Лариса Михайлівна.

На думку матері Олеся, те, що він більше не є спікером Київради, пішло йому на користь.

"В останні півроку, коли Олесь став вільніший, вони частіше стали приїжджати в гості. Я рада", - зізнається мати Довгого.

Батьки Довгого радіють, що він вже не спікер Київради

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів