Ахметов подарував Крутому капці

20 грудня 2011, 10:15

Депутат Партії регіонів Рінат Ахметов у Верховній Раді гостює не часто. Здається, що зі своїм другом з Росії композитором Ігорем Крутим український олігарх бачиться частіше, ніж з колегами по парламенту.

У день Святого Миколая Ахметов зізнався, що подарував Крутому капці і любить, коли той страждає.

Як відомо, Ігор Крутий став автором гімну футбольного клубу "Шахтар". І наразі шоумен лишається в цьому плані "моногамним".

"Коли я написав гімн "Шахтарю", другим пролунав дзвоник від київського "Динамо", а потім від ЦСКА з таким самим проханням: напиши гімн. Але гімн може бути тільки один. Якщо ти починаєш писати всім командам, то це перетвориться на "Пісню року", - сказав Ігор Крутой, чиї слова цитує прес-служба ФК "Шахтар" на своєму сайті.


Крутой стосовно Ахметова лишається "моногамним"

Водночас, судячи зі слів Ахметова, він однаково ревнує друга до динамівців.

"Гімн-то один. Але його дружина Оля мені по секрету сказала: "Він нам гімн написав, а вдома в нього є капці київського "Динамо"..," - заявив Рінат Ахметов.

На цю репліку друга-олігарха Крутой, сміючись, відповів так:

"Просто київське "Динамо" тепліше ставиться, напевно, аніж донецький "Шахтар", і думає про те, в чому я ходитиму..."

Врешті, імовірно, щоб проявити свою турботу про російського гостя, Рінат Леонідович вирішив у прямому сенсі слова його взути.

"Я зрозумів, що в нього дефіцит капців, і надіслав йому одразу три пари. І Оля капці "Динамо" відразу знищила назавжди. Так я розумію, чи ні? Але в результаті більше я Ігоря в капцях ніколи не бачив", - зауважив Ахметов.

"Так Рінат Леонідович вбиває конкуренцію на футбольному полі", - пояснив Крутой.

Ахметов подарував Крутому капці

Як відомо, дружба між Ахметовим та Крутим триває вже не перший рік. А коли навесні композитора здолало гостре респіраторне захворювання, український олігарх приніс йому відвар шипшини.

Втім, як не дивно, Ахметову подобається, коли Крутой страждає. Це з‘ясувалося у ході обговорення питання "що надихає композитора на створення мелодій".

"Ну, я вам зараз усі секрети розповім, ви почнете вигадувати, і буде велика конкуренція. (Посміхається.) Так, у мене є якісь свої історії. Наприклад, я люблю море. Рінат Леонідович ревнує. Каже: "Ну що, ти сидиш на балконі, дивишся на море. Я сиджу, роблю те ж саме, але музика не виходить", - ділиться Крутой, слова якого цитує сайт ФК "Шахтар".

"Ви знаєте, Ігор думає, що, спостерігаючи за морем, у нього з'являється щось хороше в голові. А я люблю, щоб у нього були страждання", - ошелешив Ахметов.

"Свою найкращу музику він написав, коли в нього були великі переживання. Ось тоді він вистраждав свої кращі твори, які сьогодні всі слухають і люблять. Тому я хочу, щоб він страждав. А він цього не хоче! Щоб усім було добре, йому потрібно трішки переживати", - роз‘яснив свою позицію Рінат Леонідович.

Ахметов: Я люблю, щоб у Крутого були страждання

"Але я шукаю ту середину, щоб можна було й не переживати, і щоб творчість була цікавою", - у свою чергу додав Крутой.

А Ахметов все ж зізнався, що любить російського шоумена.

"Я люблю Ігоря як композитора. Але коли він починає співати..," - обмовився олігарх.

Як повідомляє "шахтарський" сайт, 19-го грудня Ахметов з Крутим відвідали "дітей з дитячих закладів" Дніпропетровщини.

Фото прес-служби ФК "Шахтар"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів