Дочка Блохіна отримує каші й вірші перед сексом

13 січня 2012, 11:30

Донька тренера збірної України з футболу Олега Блохіна Ірина все життя мріяла про біле піаніно, а отримала чоловіка-репера. Причому, як запевнила дівчина, на її весіллі просльозилися і батько, і мати чемпіонка світу з художньої гімнастики Ірина Дерюгіна.

Через місяць після одруження Блохіна сказала про себе "Gazeta.ua": "Щасливішою, ніж зараз, ніколи не була".

Нагадаємо, у листопаді 28-річна Іра вийшла заміж за 34-річного Сергія Ларкіна, який намагається пробитись на естраді під псевдонімом Ларсон. Одружилися через чотири місяці побачень. Мало того, парочка вже і до церкви рветься.

"Через роботу медовий місяць вирішили відкласти. А от повінчатися плануємо найближчим часом. Зараз визначаємося з датою й обираємо церкву. Сергій - шалений романтик, дуже добрий і турботливий. Зовсім не такий, яким показує себе. Але скоро всі побачать, який він насправді", - пообіцяла Блохіна.


Блохіна та її Ларкін планують ще й обвінчатися

Зокрема, якщо вірити Ірі, екс-коханець Наталі Ворони та Євгенії Власової готує смачні сніданки і читає їй вірші.

"Дуже люблю вівсяну кашку. Варить мені її з сухофруктами. Коли мені не треба нікуди йти, дуже тихо збирається, щоб не розбудити. А проти ночі щодня читає мені вірші, які написав для мене", - похвалилася фарбована білявка.

Також, аз словами Блохіної, її чоловік-репер дуже любить швидкість, машини і мотоцикли.

"Мій тато дуже добре водить авто, мене навчив. Коли женемося на різних машинах через затор у Києві, я за ним лечу просто, але не відстаю", - похизувалася любов‘ю до швидкості і сама Блохіна.

За словами дівчини, її з Ларкіним стосунки надихнули друзів. "Дві пари також вирішили одружитися", - зазначила вона.

Репер своїй співачці-гімнастці готує вівсянку і щодня проти ночі читає вірші

А чутки про те, що весілля зіграли через вагітність Блохіної, дочка Дерюгіної прокоментувала так: "Я не вагітна, чесно. Дуже хочемо дитину й плануємо її найближчим часом, але поки що ні".

"Так швидко одружилися, бо впевнені, що ми - половинки одне одного й хочемо прожити разом до кінця життя. Ну, нащо чекати?.." - зауважила вона.

А надто, що, якщо вірити Ірі, бойфренд-шоумен кілька разів кликав її заміж.

"Сергій робив мені пропозицію п'ять разів. Весілля організували за тиждень. Весь старий склад "Динамо-Київ" був. Коли говорили клятви одне одному, вся сім'я плакала - і бабусі, і мама, і тато", - підкреслила вона.

Ларсону так кортіло одружитися з дочкою Блохіна, що він кликав її заміж 5 разів

"Тато на весілля дуже спокійно відреагував. Телефоную йому й кажу: "Я виходжу заміж". Він навіть не запитав, чи вагітна я. Відчула, що поважає мене й довіряє моєму вибору", - зауважила жінка.

Як відомо, останні роки Блохіна провела у США. Вона буцімто закінчила кіноакадемію в Лос-Анджелесі. Тепер, як повідомляє видання, жінка намагається виконувати джаз і клубну музику, хоча поки в інтернеті чутно здебільшого Ірину попсу.

"Поїхала жити в Америку через розлучення батьків. Дуже важко переживала його. Думала, що змирилася з цим, але коли побачила їх разом на весіллі, дуже важко було. Вони така золота пара", - зітхнула Блохіна.

Втім, спілкується Іра і з другою дружиною батька, Анжелою.

"Нову сім'ю тата поважаю. Багато часу разом проводимо. Дуже люблю своїх сестричок - Анічку й Катюшу. Сергій їм одразу сподобався", - похвалилася вона.

Блохін, за словами дочки, на весілля відреагував спокійно, хоч потім і просльозився
Зять із тестем цілуються

А ще Іра зізналася, що все життя мріяла про біле піаніно.

"З дитинства мама забороняла наближатися до рояля. Розповідала, що коли вона ще була вагітною мною й десь чула музику, я одразу заспокоювалась. І немовлям єдине, що могло мене заспокоїти - ноктюрни Шопена. Й зараз їх дуже люблю", - поділилася Блохіна.

"А коли мала років п'ять, вперше побачила Майкла Джексона. Це змінило все. Я його танцювала, співала, не могла ані дня без його музики прожити", - згадалося Ірі.

"Ще "Миллион алых роз" наспівувала. Мама це побачила й заборонила мені наближатися до музики. Танцювала, але чіпати музичні інструменти мені не дозволялось", - побідкалася Ірина.

"Завжди казала, що в майбутньому буду олімпійською чемпіонкою й виграю олімпійську медаль, але мріяла про біле піаніно. В одній руці футбольний м'яч, у другій гімнастичний - так і росла", - зазначила вона.

А в дитинстві Іра наспівувала Пугачову і Джексона і мріяла про біле піаніно

Грати на піаніно дочка Блохіна навчилася декілька років тому.

"Навчилася, коли вже сама поїхала в Лос-Анджелес й нарешті добралась до піаніно. Але у 18 років пізно починати музичну кар'єру, тому зараз складно. Вранці тільки прокинусь, одразу включаю музику", - зітхнула вона.

Фото прес-служби Блохіної з "Gazeta.ua", фото ТРК Украина, а також фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів