Дочці Блохіна весілля з репером напророчила бабця

23 листопада 2011, 12:06

Весілля дочки Олега Блохіна Ірини з артистом Сергієм Ларкіним напророчила її бабуся-гімнастка. А з колишньою дружиною свого чоловіка, 28-річна дівчина не спілкується.

Про це доня тренера збірної України з футболу і гімнастки Ірини Дерюгіної розповіла в інтерв‘ю "Сегодня".

За словами Іри Блохіної, у статусі дружини репера Ларсона вона почувається чудово. Але сказати, що щось глобально змінилося, - поки не може. Обов‘язки по дому новоспечене подружжя особливо не розподіляло.

"На чоловічу і жіночу роботу ми не ділимо, тож усе робимо разом - і готуємо, і прибираємо. Сергій, наприклад, дуже любить готувати сніданок. Але я теж люблю готувати, тому, думаю, будемо балувати один одного по черзі. А кава в ліжко - це обов'язок Сергія, він у мене великий романтик", - наголосила Блохіна, яка прізвище чоловіка - Ларкін - вирішила не брати.


Так Блохіна виходила заміж

Як запевняє Іра, репер й упадав коло неї гарно. Нагадаємо, до шлюбу пара зустрічалася всього 4 місяці.

"Шалено красиво. А познайомилися ми випадково. Одного разу зібралися компанією, в якій була і моя мама, на концерт репера Ларсона. Я про нього нічого не знала. А мама була в курсі - вона взагалі великий любитель музики, хоча особисто з Сергієм не була знайома", - розповідає Ірина.

Після концерту, за словами дівчини, її з екс-бойфрендом колишньої дружини Шуфрича познайомили друзі.

"І Сергій мене просто зачарував. Я ще здивувалася, що в житті він зовсім інший - анітрохи не схожий на той образ, який створив для глядачів. Та й з мамою вони відразу знайшли спільну мову, почали тепло спілкуватися, ніби сто років знайомі", - запевняє дочка Блохіна.

До слова, з батьком Іра свого репера познайомити змогла не одразу. Але артист і так швидко зорієнтувався по ситуації і попросив в Олега Блохіна руки його дочки.

Мама Блохіної, Ірина Дерюгіна, одразу з майбутнім зятем зійшлася

"Ми дуже довго чекали цього моменту, тому що в тата були ігри, збори, важко було його піймати. Вийшло так, що у Анжели, татової дружини, був день народження, і ми прийшли до них..," - починає розповідати Блохіна.

"Батько завжди підтримував всі мої рішення. Хоча, може, й не дуже це афішує. Але якщо врахувати, що при першій же зустрічі Сергій попросив у тата моєї руки... (сміється). Пам'ятаю батько просто подивився Сергію в очі - і все про нього зрозумів. І схвалив мій вибір, він дуже мудра людина", - стверджує новоспечена дружина українського репера.

Першою ж про весілля Іри з Ларсоном заговорила її бабуся - тренер з художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна.

"А моя бабуся, коли вперше побачила Сергія, відразу сказала: "Буде весілля!". Я ще так здивувалася: "Бабусю, адже між нами ще нічого немає". А вона: "Та мені вже все з вами ясно!". Тож напророчила нам весілля", - каже Ірина.

Так поводиться Сергій Ларкін в образі репера Ларсона у своєму кліпі. Цікаво, як саме він зачаровував Блохіну

Те, що заміж за репера Іра вийшла вже за чотири місяці побачень, вона коментує так:

"Ми і знайомі не набагато більше. Відповім так: життя коротке, і коли знаєш, що це твоя людина, - навіщо себе стримувати? Ми не те щоб поспішали, просто знайшли одне одного і не хотіли втрачати час. Буває, люди зустрічаються і десять років, а ніяк не одружаться, щось їх утримує. А у нас є потреба бути разом".

Варто зауважити, що якщо із Ларкіним Блохіна зустрічалася менше ніж півроку, інший її бойфренд протримався без шлюбу аж три роки.

"Три роки я зустрічалася з однією людиною, але до весілля так і не дійшло. Чому? Багато чого мене зупиняло... Може, відчувала, що це не зовсім мій чоловік. Я його в усьому підтримувала, але у відповідь такого ж не отримувала..," - скаржиться дочка Блохіна.

Ларсон кілька разів міняв наречених, а зупинився на дочці тренера збірної України з футболу

Те, що її нинішній обранець не лише зустрічався з міскою Наталею Вороною і співачкою Євгенією Власовою, а й був одружений, Іра сприймає поки що спокійно.

"Адже у всіх нас є якесь минуле. Коли я дізналася його трохи краще, то думала - невже такі чоловіки ще залишилися? Мені було важко повірити в це, у його неординарність. Тому мене нічого не зупиняло", - запевняє Блохіна.

Правди заради, варто відзначити, що екс-дружину свого обранця Іра живцем ще не бачила.

"З його колишньою дружиною ми не бачилися, не спілкуємося. Я це спокійно сприймаю, мої батьки теж свого часу розлучилися. Тому я приймаю Сергія таким, яким він є", - зауважує вона.

Колишня дружина Шуфрича так і не стала місіс Ларкін - поступилася Блохіній

От тільки із дітьми парочка поки що вирішила не поспішати.

"Думаю, трохи почекаємо. Хочемо і хлопчика, і дівчинку. Але не одночасно! Але як буде дано - прийму з любов'ю. До речі, і тато вже натякає: "Скоріше б мені онука", - і мама вже готова бути бабусею", - зауважує Іра.

Як відомо, дочка Ірини Дерюгіної майже 10 жила в Америці. А тепер пробує себе в Україні як співачка Іріша.

"Я була дуже рада повернутися до Києва, дуже сумувала. І хотіла, до речі, щоб мій чоловік був з Києва. Але повернулася я не через Сергія, а у роботі. Буду тут робити свій музичний проект, хоча паралельно у Нью-Йорку у мене теж йде подібна робота, тому і відкладаємо поки медовий місяць. І жити будемо поки в Києві", - пояснює грошовита дружина Ларсона.

А Блохіна повернулася у Київ і тепер хоче і хлопчика, і дівчинку

Та й чоловік, як підтверджує Блохіна, не каже їй, мовляв, сиди вдома, а я буду гроші заробляти.

"Ні, звичайно! Це були б не ми. А хто у нас сім'ю забезпечує - це особисте, нехай залишиться між нами. Можу тільки сказати, що Сергій в нашій сім'ї - справжній чоловік", - напустила туману Ірина.

Як відомо, крім репу Сергій Ларкін також керує столичною івент-компанією.

Нагадаємо, весілля Блохіної та Ларкіна відбулася днями в одному з ресторанів Києва.

Блохіни у день весілля

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), а також фото "Блік-Секрет"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів