Колишня Шуфрича вийде заміж за екса Власової?

24 листопада 2010, 17:41

Колишня обраниця регіонала Нестора Шуфрича та футболіста Кахи Каладзе незабаром може отримати штамп у паспорті. Колишня модель Наталя Ворона невдовзі може вийти заміж.

Нагадаємо, вже якийсь час Ворону бачать на вечірках не лише у товаристві свого сина від екс-міністра з надзвичайних ситуацій, а й з бойфрендом.

Десь зо два місяці коло брюнетки в‘юном в‘ється такий собі репер Ларсон. Останній комусь більше відомий як екс-бойфренд співачки Жені Власової.

Причому, якщо вірити одній жовтій газеті, незабаром 33-річний репер збирається узаконити свої стосунки із 36-річною Вороною.


"Ми знайомі дуже давно, а зустрічатися почали лише два місяці тому. Живемо ми поки окремо, але дуже сподіваюся, що скоро буде весілля! Я вас запевняю, що у мене серйозні наміри", – нібито заявив Ларсон "Бліку".

Ворона вийде за репера?
Чи Ларсон піариться за рахунок екс-дружини Шуфрича?

Втім, у телефонному коментарі ТаблоIDу Наталя Ворона запевнила, що слова її бойфренда про весілля були перекручені журналістами.

"Запитували про серйозність стосунків і про можливість весілля, а написали зовсім інше! Тому смішно другий місяць це все коментувати", - обурюється Наталя.

Водночас колишня жінка Нестора Шуфрича заявила, що категорично відмовляється коментувати будь-що.

"Я вважаю, що нашій родині приділяється надто пильна увага... Якщо інформація з'явилася, то тим більше я не буду коментувати. Тому що я вважаю, що лише ми вдвох можемо що-небудь планувати, а не обговорювати це з усією країною", - сказала Ворона ТаблоIDу.

Наталя зі своїми Несторами - екс-чоловіком і сином

Найближчим часом, як додала жінка, вона жодних інтерв'ю давати категорично не буде.

Нагадаємо, у 1998-му році Наталя Ворона і Нестор Шуфрич розлучилися після 9-річного роману.

А вже за рік Наталя закохалася у молодого футболіста "Мілана" Каху Каладзе. Та вже за п'ять років стосунки з Кахою, як колись сказала Наталя, "вичерпалися".

З Каладзе Ворону звели більярд і Меладзе

Водночас дещо побачив у цьому світі й Ларсон. Як пише газета, за три останні роки репер встиг розлучитися з дружиною і закрутити роман зі співачкою Євгенією Власовою. Втім пара досить швидко розсталася. Як стверджувала Женя у деяких інтерв‘ю, Ларсон втік, дізнавшись про її онкологічну хворобу.

Ларсон за три роки розлучився з дружиною
Потусив з різними панянками

"Мене дуже хвилює ситуація з Женею Власовою. У мене з нею добрі взаємини, і я ніколи не повірю, що Сергій (Ларсон) міг так вчинити з жінкою, яку кохав. А Женю він кохав", - спробувала реабілітувати коханого репера Наталя Ворона у коментарі "Бліку".

Яскравою плямою у біографії репера став його роман з екс-дружиною продюсера "ВІА Гри" Євгенією Власовою

Фото з сайту "E-motion" та з особистого архіву Шуфричів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів