Кільчицька: Коханка Черновецького - пройдисвітка

31 січня 2012, 13:42

Екс-заступниця Леоніда Черновецького, яку Айвазова кличе психічно хворою пліткаркою, називає його коханку пройдисвіткою і запевняє, що в неї особисто усе гаразд.

Чутки про те, що Ірені Реонольдівні бракує грошей на розкішне життя, Кільчицька хоч не спростовує, але і не підтверджує.

"Вже точно не живу на допомогу матері-одиначки. Я її навіть не отримую, хоча навмисне оформила дітей тільки на себе. Крім благодійної програми, я займаюся певними бізнес-проектами: консультаційними послугами у банківському секторі, консалтинговими послугами у сфері нерухомості. Що стосується житла, я його дійсно змінила. Але зовсім з іншою метою. Живу я і в місті, і за містом", - уточнила екс-заступниця Черновецького "Сегодня".

Кільчицька з дітьми Монікою та Марком живе в місті і за містом

Тобто глобально, як можна зрозуміти із коментаря Кільчицької, із грошима у неї все гаразд. Окрім того, цього року жінка традиційно відпочивала на фешенебельному гірськолижному курорті Куршевель.


"Так, я відпочивала цієї зими там. Коли 9 років тому мене у Куршевель, маленьке французьке село, привезли друзі, я побачила, які там гори, і закохалася у них. Тоді він не був популярним курортом. Це місце зараз стало модним. Мені там сподобалося до цієї гламурності", - запевнила Ірена.

"Там є готелі всіх категорій, не дорожче, ніж у Буковелі, наприклад. Навіть при дуже демократичному бюджеті там можна добре провести час", - наголосила вона.

Цієї зими Ірена Реонольдівна відпочивала традиційно у Куршевелі
І Моніка...
...і Марк вже стоять на лижах

І хоч прізвищ своїх сусідів на відпочинку Кільчицька називати не схотіла, своє дозвілля у Куршевелі вона описала так:

"Ідеш по Куршевелю, як по справжньому селу, з усіма вітаєшся".

Також Ірена Реонольдівна зауважила, що після укладання офіційного шлюбу із контрактом у її житті нічого не змінилося.

"Це рівні, нормальні стосунки, з певним інтересом. Я не кажу, що у мене шалене кохання, що я без когось не можу жити. Багато хто бреше, що кохає", - заявила вона.

Кільчицька живе без шаленого кохання
Але з дітьми і шлюбним контрактом

До слова, про нове кохання мера Києва Леоніда Черновецького, Олену Савчук, Кільчицька відгукується швидше негативно:

"З приводу кохання... Я ніде не чула, щоб слова любові говорилися у контексті цих двох людей. Савчук я знаю погано, але добре знаю її маму, пастора Софію Жукотанську. Я допомагала її християнському проекту. Вона цікавилася багатими прихожанами Посольства Божого, а потім і свого проекту. На моїй пам'яті вона постійно просила гроші на якісь квартири, ремонти..."

"Софія у мене давно викликала підозру. Вона намагалася свою дочку прилаштувати у фірми забезпечених парафіян. Але більше тижня та ніде не затримувалася. Я вважаю таких жінок пройдисвітками. Знаючи Леоніда Михайловича, впевнена, що він ні з ким одружуватися не збирається".

За словами Кільчицької, вона спілкується з Черновецьким за необхідності і зовсім нещодавно розмовляли з ним по телефону.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів