Екс-"ВІА-Гра" Вінницька розповіла про любов на рівні генетики

1 лютого 2012, 11:16

Колишня солістка гурту "ВІА Гра" Альона Вінницька так і не розповіла, скільки грошей витрачає на себе рідненьку, але зізналася, від чого кайфує.

За словами екс-"ВІА-Гри" Вінницької в її житті нині перехідний період.

"Моя зачіска вже трохи змінилася - я відпускаю волосся. Тому зараз у мене такий неприємний момент - проміжний період. Я думаю, всім жінкам він знайомий", - поділилася Альона з "E-motion".

Кавардак на голові Вінницької - проміжний період

"Звичайно, я намагаюся за собою стежити - це завдання будь-якої жінки, тим паче, артиста. Я правильно харчуюся, займаюся спортом - фінтес-йогою. Ось, власне кажучи, й усе", - перелічила на пальцях Вінницька свої пункти догляду за тілом.


До речі, до спорту, як стверджує співачка, вона взагалі не байдужа:

"…Я дивлюся різні спортивні програми. Хокей мені подобається менше, ніж футбол, але я періодично дивлюся його разом зі своїм чоловіком. Я люблю зимові види спорту - мені дуже подобається біатлон".

Екс-"ВІА-Гра" стала прихильницею фінтес-йоги

"Люблю водні види спорту, а точніше - стрибки у воду. Оскільки мій тато - майстер спорту зі стрибків у воду, це вже любов на рівні генетики. І дуже люблю останнім часом дивитися снукер - можна сказати, що це теж вид спорту, більярд вищого класу", - додала вона.

А от назвати суму, яку щомісяця Вінницька витрачає на себе кохану, для неї стало проблемою.

У Вінницької пристрасть до стрибків у воду на рівні генетики

"Хто ж вам скаже правду? Правду ніхто не скаже. Бувають різні суми. Іноді я дуже скромна, як черниця, а іноді мене починає "нести", і я перетворююся на жахливу марнотраницю. Я взагалі дуже неекономна, на жаль. Коли в мене з'являються гроші в гаманці, вони кудись дуже швидко зникають. Тому точну суму не скажу, але економити не вмію - це точно", - зауважила власниця чималенького бюсту.

Альона: "Іноді я дуже скромна, як черниця, а іноді мене починає "нести"..."

Наостанок співачка додала, що наразі "кайфує" від свого творчого процесу. Альона знімається у телешоу, передачах, пише нові пісні і готує альбом.

Фото alenavinnitskaya.com, 1plus1.ua, фото Тато Сепія з "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів