Вінницька любить тріпати чоловікам нерви. ФОТО

4 листопада 2009, 11:12

Співачка Олена Вінницька у своєму житті вже встигла попрацювати й у страховій, і на телебаченні, і на естраді. Окрім того, час від часу співачка з‘являється у досить відвертих фотосесіях.

Під час нещодавньої зйомки екс-"ВІА-Гра" розповіла про своє ставлення до пластичної хірургії, сексуальність чоловіків, важку долю жінок і свої дитячі страхи.

"Ой, я дуже боялася "Чорної руки". У моєму дитинстві було дуже поширено розповідати одне одному різні страшні історії. І я дуже добре пам'ятаю цей період", - зізналася Вінницька в інтерв‘ю "XXL мужской размер".

Вінницьку в дитинстві лякали чорною рукою

Певно, те, що в дитинстві Вінницькій помотали нерви страшилками, відбилося на її теперішній сутності. Бо, як зізналася, сміючись, артистка, нині вона сама полюбляє потріпати чоловікам нерви:


"Так, це моя головна задача. Не те що люблю, просто так чомусь виходить, що я саме цим і займаюся. Я, може, й не хотіла б, не прагну цього, але так виходить, що практично усім своїм чоловікам - рідним та близьким - тріпаю нерви. У цілому так, карма".

"Моя головна задача - тріпати чоловікам нерви!"

Також зізналася Олена і в тому, розум вважає головною ознакою сексуальності.

"Щодо чоловіків, у моєму рейтингу, безперечно, на першому місці стоїть інтелект", - сказала вона.

"Насправді, я так завжди вважала, і якщо говорити про сексуальність, то мене завжди насамперед приваблював розум, а не зовнішність. Яким би гарним не був чоловік, якщо він тупий, то ніяк не зможе мене привабити", - запевнила зірка.

Тупим красеням шлях до тіла й серця Вінницької заказаний

Правда, те саме Вінницька може сказати і про жінок:

"Розумна дівчина завжди привабливіша за дурненьку красуню. Звісно, жінка має бути доглянутою, але якщо у неї в наявності лише краса і геть-чисто відсутні мізки, то лише дуже недалекий чоловік вибере собі таку в супутниці".

Що ж до зовнішності, зокрема жіночої, то тут Вінницька не надто підтримує пластичний "тюнінг".

"Я вважаю, що природа не даремно намагається над кожною людиною. Шаблонний вигляд не цікавий. А у цілому, якщо жінка паталогічно незадоволена своєю зовнішністю і вважає, що зміни принесуть їй задоволення, то це її право. Я за адекватну самооцінку", - пояснила Олена.

"Шаблонний вигляд не цікавий"

І взагалі, як впевнена Вінницька, жінки в цьому житті не у виграшній позиції.

"З одного боку, у жінки є усі права, але з іншого боку - ми дотепер залишаємося слабкою статтю з відповідним ставленням до цього з боку чоловіків. Тому жінці завжди буде важко", - впевнена вона.

Олена впевнена, що жінкам завжди буде важко

Зокрема, на думку Вінницької, час, коли жінка буде сильнішою за чоловіка, ніколи не настане.

За матеріалами "XXL мужской размер"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів