Руслана: Я стану матір'ю-героїнею

2 лютого 2012, 11:34

"Кобилиста" співачка Руслана Лижичко зізналася, що дуже любить свого колегу Олександра Пономарьова і планує стати матір'ю-героїнею.

Про деякі подробиці своєї юності, ставлення до колег і плани на дітей переможниця "Євробачення-2004" та екс-депутатка Верховної Ради розповіла "E-motion".

Як відомо, торік український шоубізнес накрило хвилею - стався бебі-бум. Вперше народили Ані Лорак та Світлана Лобода. І, як зізналася Руслана, вона також подумує про розширення родини.

"Хочу дуже-дуже. Готуюся до цього. І коли настане час, стану матір'ю-героїнею", - пообіцяла Лижичко.


38-річна "кобилиста" Лижичко зібралася народити мінімум п'ятьох дітей?

Нагадаємо, Руслана живе у шлюбі із продюсером Олександром Ксенофонтовим, до якого намагається підтримувати сексуальне бажання і від якого намагалася піти.

Між тим, виявляється, співачка колись могла отримати червоний диплом. Але, як сама зізналася, Руслана була прогульницею.

"У мене міг бути червоний диплом у школі, якби не одна "4" серед усіх "5". "4" була з хімії. Я закінчувала математичну школу, захоплювалась алгеброю, водночас готувалася до вступу в консерваторію. Як і будь-яка нормальна школярка, я прогулювала уроки з усім класом. Якщо нас хтось здавав, ми припиняли спілкування з цією людиною", - розповіла вона.

Руслана: "Як і будь-яка нормальна школярка, я прогулювала уроки з усім класом"

"У Консерваторії теж міг бути червоний диплом, якби не одна "3" серед усіх "5". Я дуже сперечалася з викладачем. Пішла на принцип і не хотіла перескладати. Предмет був складний, але я його знала. І вирішила наполягти на своєму. Але теж прогулювала", - додала Лижичко.

Також зірка поділилася тим, з ким дружить серед своїх вітчизняних колег.

Руслана дружить з Пономарьовим, Лорак і Гайтаною

"Я дуже товаришую з Сашком. Це один із найщиріших моїх друзів із шоу-бізнесу. Ще я товаришую з Гайтанкою, в чудових стосунках із Білик, Лободою, тримаю кулачки за Ані Лорак, із якою ми дуже товаришуємо", - запевнила вона.

"Люблю всіх своїх колег, завжди зичу їм фантастичних успіхів. Сподіваюся, що в Сашка все буде гаразд. Я його щиро люблю", - наголосила Руслана.

Лижичко: "Сподіваюся, що в Сашка все буде гаразд. Я його щиро люблю"

Нагадаємо, другий, цього разу офіційно зареєстрований, шлюб Пономарьова - із Вікторією Мартинюк - розпався. Розрив пара переживала важко, оскільки все ніяк не могла поділити спільного маленького сина Сашка.

Фото Luxen company, а також фото Олега Батрака з "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів