Руслана намагалася піти від свого чоловіка

26 червня 2010, 11:21

Співачка Руслана Лижичко - жіночка емоційна. Виявляється, екс-депутатка не раз ішла від свого чоловіка Олександра Ксенофонтова, а він навіть не намагався її повернути.

"Сашко дуже мудрий. Тому з ним складно посваритися. Були випадки, коли я навіть ішла і грюкала дверима. Уявіть: я з валізами, холод, вітер, стою на вулиці. Чекаю - може, прийде, поверне. Ні, він ніколи не реагував на мої капризи. Ніколи! Я заспокоювалася - і поверталася сама", - розповіла про сімейні пристрасті зірка в інтерв‘ю "E-motion".

"Розбіжності у нашій сім‘ї можуть відбуватися лише на ґрунті музики - або райське обожнювання, або повне нерозуміння зі скандалами", - уточнила Руся.

Як каже співачка, вона завжди першою йде миритися:


"Так. Ми прийшли до дуже мудрого висновку - навіщо лаятися? Однаково будемо миритися! Адже ми все нажили разом, це стосується і роботи, і друзів. Все вже так переплетено! І нам розділятися - все одно, що самого себе ділити, боляче стає".

"Знаєте, коли ми у сварці, виникає відчуття, що якоїсь величезної частини тебе немає. Тож ми намагаємося берегти один одного", - додає Руслана.

Як зізналася співачка, вона досі "в міру ревнива", але намагається бути розумнішою і боротися з собою. Тим більше, що Ксенофонтов їй приводів не дає.

"...Він мене надто сильно любить, щоб піти на такий безглуздий крок", - підтвердила зірка.

Та й Руслана вірить, що якщо немає бурхливих сцен і скандалів - це зовсім не означає, що все дуже погано.

"Я хочу сказати, що чим швидше пари пройдуть усі ці випробування, тим швидше у них з'явиться час для справжнього кохання. Коли ти просто насолоджуєшся життям, любов'ю і даруєш це почуття у відповідь! І тут дуже важливі деталі, дрібниці, приємні сюрпризи!" - впевнена вона.

Зокрема, Руслані подобаються несподівані подарунки: і неважливо - чи це маленька квіточка, чи авто.

"Я люблю дитячі іграшки. Знову ж, головне - щоб це був сюрприз", - сміється Лижичко.

"Я не пам'ятаю такої зими, щоб Саша мені не дарував весняних квітів. Цієї зими були морози у 20 градусів, а він приходить додому з букетом пролісків. Де він їх знайшов? Не знаю. І це завжди без приводу, завжди зненацька. Він приходить додому - і дарує мені весну! І так завжди", - розписує співачка, який добрий в неї чоловік.

"Він може зробити сюрприз і приїхати зустрічати мене в аеропорт із величезним букетом моїх улюблених квітів. Для будь-якої пори року у нас є свої традиції, свої "фішки". І це здорово", - додає екс-депутатка Верховної Ради.

Як каже Руслана, вона не здивується, якщо влітку її Ксенофонтов, наприклад, організує ковзанку у них під будинком і запропонує покататися на ковзанах.

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів