Бужинська робить ін'єкції кислоти, бо силікон не в моді? ВІДЕО

29 лютого 2012, 12:55

Співачка Катерина Бужинська відмовляється говорити про збільшення грудей, але про інші процедури для тіла проговорилася.

Бужинська знає, що і куди вколоти, щоб у 32 роки не мати зайвих зморшок на обличчі. Про це вона розповіла і "ТСН. Особливе".

Білявка Катя Бужинська має гладеньке обличчя без зморшок, пухкі губи та округлі виразні груди. Втім, на запитання, чи збільшувала вона свій бюст, Катерина відмахується:

"Я на такі запитання не відповідаю".


Говорити про свої пластичні операції співачка не хоче. Втім, у тусовці давно подейкують, що тіло Бужинській свого часу підрихтував її колишній чоловік - відомий київський пластичний хірург Володимир Ростунов.

Свої руки хірург буцімто приклав і до Катрусиного носу. Так, зміни на обличчі Бужинської можна простежити, роздивившись фото Катерини 10-річної давності.

"Насправді можна вколоти гіалуронову кислоту - це натуральний продукт, який, природно, розсмоктується з часом, і не завдає жодної шкоди. Силікон вже давно не в моді. І ніхто вже таким не займається", - розповідає Бужинська.

Імовірно, так омолоджується і сама Катя. Також жіночка порадила мезотерапію.

"Дуже корисно жінкам + 25 з хвостиком хоча б раз на рік робити мезотерапію", - сказала Бужинська.

В інтернеті можна знайти інформацію про те, що гіалуронова кислота популярна у косметичній хірургії. Вона входить у склад препаратів для м'якого збільшення тканин і заповнення зморшок шляхом, зокрема, внутрішньошкірних ін'єкцій.

Цікаво, що ін'єкції гелю гіалуронової кислоти також використовують для збільшення розміру чоловічого статевого органу.

Нагадаємо, мезотерапія, або "ін'єкції краси" - це інвазивний метод лікування шляхом введення низьких доз препаратів внутрішньошкірно або підшкірно.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів