Бужинська робить ін'єкції кислоти, бо силікон не в моді? ВІДЕО

Середа, 29 лютого 2012, 12:55

Співачка Катерина Бужинська відмовляється говорити про збільшення грудей, але про інші процедури для тіла проговорилася.

Бужинська знає, що і куди вколоти, щоб у 32 роки не мати зайвих зморшок на обличчі. Про це вона розповіла і "ТСН. Особливе".

Білявка Катя Бужинська має гладеньке обличчя без зморшок, пухкі губи та округлі виразні груди. Втім, на запитання, чи збільшувала вона свій бюст, Катерина відмахується:

"Я на такі запитання не відповідаю".

Говорити про свої пластичні операції співачка не хоче. Втім, у тусовці давно подейкують, що тіло Бужинській свого часу підрихтував її колишній чоловік - відомий київський пластичний хірург Володимир Ростунов.

Свої руки хірург буцімто приклав і до Катрусиного носу. Так, зміни на обличчі Бужинської можна простежити, роздивившись фото Катерини 10-річної давності.

"Насправді можна вколоти гіалуронову кислоту - це натуральний продукт, який, природно, розсмоктується з часом, і не завдає жодної шкоди. Силікон вже давно не в моді. І ніхто вже таким не займається", - розповідає Бужинська.

Імовірно, так омолоджується і сама Катя. Також жіночка порадила мезотерапію.

"Дуже корисно жінкам + 25 з хвостиком хоча б раз на рік робити мезотерапію", - сказала Бужинська.

В інтернеті можна знайти інформацію про те, що гіалуронова кислота популярна у косметичній хірургії. Вона входить у склад препаратів для м'якого збільшення тканин і заповнення зморшок шляхом, зокрема, внутрішньошкірних ін'єкцій.

Цікаво, що ін'єкції гелю гіалуронової кислоти також використовують для збільшення розміру чоловічого статевого органу.

Нагадаємо, мезотерапія, або "ін'єкції краси" - це інвазивний метод лікування шляхом введення низьких доз препаратів внутрішньошкірно або підшкірно.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "ТСН. Особливе"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Лаунж

Бужинська любить секс, але й носа може розбити

Якщо ви сподобаєтеся співачці Каті Бужинській, стережіться. Колись, висловлюючи хлопцю свою симпатію, Катерина спересердя заїхала йому по носі... Натомість представників протилежної статі може зацікавити любов Бужинської до сексу
Останні матеріали
Більше матеріалів