Дружині Медведчука подобається старіти

23 березня 2006, 11:41

Дружина Медведчука не домогосподарка. Попри те, що у неї маленька донечка (їй ще немає двох років), Оксана Марченко займається "просвітленням" телеглядачів про відомих людей в історії.

При цьому, в програмі "Імена" на телеканалі "Інтер" переважно з’являються не політики.

"Нас не цікавлять дрібні політичні інтриги. Нас цікавить більш масштабний контекст, що визначений у назві програми — Людина і Історія", - пояснює Марченко причини ігнорування політиків у своїй передачі журналісту видання "Публичные люди".


І одразу додає, що те, чи заслужили вони честі стати героями її передачі покаже час. Але серед відомих політиків вона не оминула однопартійця чоловіка Леоніда Кравчука.

Якщо б Марченко не відбулась як журналіст, вона б стала архітектором

"Про нього ми розповідали як про першого Президента — у контексті становлення України як незалежної держави", - додала Марченко.

А потім себе похвалила: колись, коли вона вела передачу "Час", а її чоловіком був тодішній глава Адміністрації Кучми, вона була об’єктивною. Як доказ – лист-подяка від Порошенка.

"У студії завжди були представники і влади, і опозиції. В ті часи це, природно, викликало інтерес. У мене дотепер зберігається лист-подяка від Петра Порошенка — учасника однієї з програм", - розповіла Марченко.

"Тоді він був у жорсткій опозиції до влади, обвинувачував її в гоніннях на свободу слова, але залишився дуже задоволений телевізійною неупередженістю дружини одного з представників цієї самої влади (сміється). Парадокс, але так воно і було. Просто про це ніхто не знав".

"Колись я буду так само виглядати..."

Віктор Медведчук, зі слів Марченко, "дуже послідовний і в житті, і в дружбі". Він оточує себе такими ж людьми, а тому "коло друзів" сімейства Медведчук-Марченко "практично не змінилось".

Чоловік підтримує Марченко не лише морально: якщо необхідні гроші на закупівлю архівів, наприклад, Медведчук їх дає. Бо розуміє, що "затирається" справжній героїзм окремих особистостей" і з цим треба хоч щось робити.

Та й взагалі, "не виключено, що коли-небудь в Україні і Медведчуку поставлять пам'ятник", - припустила телеведуча.

Сім’я Медведчука живе у скромному будинку. А всі історії про шикарні дачі і вілли колошнього глави АП, за словами Марченко – казки. Але розвінчувати їх вона не хоче.

"Розумієте, є два життя: одне — яке нам придумали, а інше — яким ми живемо", - розповіла Марченко.

"Людям подобається складати казки. Навіщо ж я буду позбавляти їх цього задоволення? Скажу тільки одне: якби я не відбулася в цьому житті як журналіст, то обов'язково стала б архітектором".

"Сьогоднішньою я подобаюся собі набагато більше, ніж молоденькою дівчиною"

Оксана Марченко не боїться старості. "Знаєте, я один раз їхала в автобусі на Ленінградську площу і раптом побачила жінку похилого віку незвичайної краси. Сонце відсвітлювало всі її зморщечки, сяючі очі, посмішку", - почала вона свою розповідь.

"Краса цього зів'янення була настільки непереборною, що минуло кілька років, а я все ще не можу забути її обличчя. І тоді я зрозуміла: коханими назавжди нас робить не краса і не юність, а щось, що здатне просвічувати крізь час і ніколи не набридати".

"Марина Федорівна Шаляпіна розповідала, як один раз по місту за нею півдня ганявся якийсь пан на автомобілі: "Він був молодий, а мені було вже 80! В той день я зрозуміла, що буду подобатися чоловікам до самої смерті!".

"Хочете — вірте, хочете — ні, але коли я дивлюся на свої юнацькі фотографії, то бачу, що сьогоднішньою я подобаюся собі набагато більше, ніж молоденькою дівчиною", - додала дружина Медведчука.

"Правду дзеркальце кажи..."

Марченко – не політик і навіть "формально ніколи не була членом партії, незважаючи на те, що, звичайно, розділяє соціал-демократичні погляди свого чоловіка".

Тому з Маргарет Тетчер її об’єднує хіба що два фактори: "...це була вольова жінка, яка завжди добре виглядала", - додала друга половинка Медведчука.

фото Богдана Глуховського та Олександра Солта

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів