Мочанов 8-го березня святкує в інші дні року

7 березня 2012, 11:02

Автогонщик Алєксєй Мочанов 8-ме березня, як і 14-го лютого, любить переносити на інші дні року. А подарунки і приємні сюрпризи любитель ковбойських шляп робити любить теж без спеціальних приводів.

"Стараюся вітати 9-го чи 10-го, тому що мені здається, що 8-ме березня, як і 14-го лютого, вигадали продавці листівок і квітів. І замість того, щоб принести своїй дівчині щось хороше, красиве, корисне, смачне за розумні гроші чи подвійну порцію, ти змушений годувати оцих продавців на Бессарабці, квіткарів, якимись нелюдськими бюджетами. Їхні квіти стільки не коштують, тим більше що зрізані вони точно не 8-го березня", - впевнено сказав Мочанов "E-motion".

Мочанов: 8-ме березня, як і 14-го лютого, вигадали продавці листівок і квітів

Відповідно, 43-річний гонщик "жіночий день" як таки не святкує, а подарунки робить в інші дні.

"Тому 9-го, 10-го, 11-го, і мова йде і про березень, і про квітень. Мені здається, що, якщо ти можеш подарувати коханій жінці букет квітів просто так, тому що вона любить гербери чи тому що ти просто побачив гарну квітку, купити їй парфуми, і не чекати для цього 8-го березня, дня народження, Нового року, тобі пробачать, бо 8-ме березня це такий самий день як... Я, наприклад, не святкую 23-го лютого: я прикордонник - моє свято 28-го травня", - додав Алєксєй.


"Я, наприклад, не святкую 23-го лютого: я прикордонник - моє свято 28-го травня"

Також Мочанов пояснив, чому на світських заходах, тусовках з‘являється без жіночого товариства.

"Яне часто, я завжди один. Тому що це такий шматок часу, який проводиться часто, на жаль, із користю для справи, а не для душі", - наголосив він.

"З приводу "усіх моїх жінок"... може, в мене трохи більш б*ядська рожа, ніж це є насправді... У мене є кохана жінка, і в неї немає особливого бажання бігати по цьому натовпу і чекати, доки я з усіма переговорю, перепривітаюся. Зараз усе закінчиться, я поїду до неї і будемо грати у більярд", - сказав Мочанов.

"З приводу "усіх моїх жінок"... може, в мене трохи більш б*ядська рожа, ніж це є насправді..."

Так, на переконання Алєксєя, гра у більярд може бути дуже романтичною. А кохану гонщика звуть Анна.

"Я вам хочу сказати, що снукер - це дуже романтична гра, під час якої ти проводиш час у любові, в радості, і в такому дуже цікавому азарті. У мене Анька дуже любить більярд. І я його дуже люблю. Тільки не російський, а або пул, або снукер", - уточнив він.

Мочанов зі своєю коханою романтично грає у більярд

Сказати, який саме найромантичніший подарунок для коханої зробив Мочанов, він не зміг. Втім, Алєксєй все ж зізнався, що для своєї дами серця написав пісню з такими рядками:

"Солнце устало, падает в море, день стих,

Скрыло водой радость и горе, луч сник.

Где-то в подушках синего неба ты спишь,

Где-то в горбушках свежего хлеба тепло остывающих крыш".

Фото журналу "32", агентства Mamamusic, "E-motion", "Дуся"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів