Кучма збирається скидати бруд на Шрі Ланці

12 березня 2012, 11:14

Колишній президент Леонід Кучма не тягне онуків в політику, а спілкується з ними частіше, ніж з донькою. Також на дозвіллі Леонід Данилович займається спортом, збирається на Шрі Ланку і намагається позбутися від бруду, в якому загруз.

Про це екс-президент розповів після поєдинку боксера Володимира Кличка з французом Жан-Марком Мормеком у Дюссельдорфі 3-го березня, йдеться у програмі "Світське Життя".

На поєдинку одного з братів Кличків Кучма, за його словами, побував вже втретє. При цьому Леонід Данилович у Дюссельдорфі встиг і прогулятися.

"Трошки гуляв, так. Зайшов в добрий ресторан, самий-самий престижний. Ну, кухня така, знаєш..," - відповів Кучма телеведучій Катерині Осадчій.


3-го березня Кучма з жінкою гуляли по Дюссельдорфу і були на бої Кличка

У Дюссельдорф Леонід Данилович прилетів з дружиною Людмилою Миколаївною. Його донька Олена з зятем-олігархом Віктором Пінчуком на бій Кличка прилетіти не змогли.

"Абсолютно точно", - підтвердив екс-президент.

"Я з онуками набагато частіше спілкуюся, ніж з донькою", - додав він.

Нагадаємо, у Кучми троє онуків - найстарший Роман від шлюбу Олени з Ігорем Франчуком, а також Катерина і найменша Вероніка - доньки Олени від шлюбу з бізнесменом Віктором Пінчуком.

Два роки тому Кучми теж літали в Дюссельдорф

Втім, за словами Леоніда Даниловича, настанови він своїм онукам не дає.

"Ні, вони мені розказують, що треба робити. Я маю на увазі Роман насамперед. Та і Катерина така вже, знаєш..," - пояснив він.

Кучма також запевнив, що своєму старшому онуку політичного майбутнього не бажає:

"Його не тягне до політики ні в якому разі. І я ніколи не буду пропонувати йому займатися політикою - це занадто брудна справа. Хай займається тим, що йому подобається сьогодні".

"Я скажу, що в моєму віці, у моєму положенні я нікому нічого не раджу. Якщо мене щось спитають, я можу сказати, а радником я ні в кого не хочу бути", - додав він пізніше, відповідаючи на запитання, чи звертається до нього старший Кличко, Віталій, за порадами стосовно політики.

Кучма тепер їздить на бокс і мріє про Шрі Ланку, а от радити стосовно політики - не хоче

До слова, про становище Кучми. На запитання телеведучої, якому хобі присвячує себе Леонід Данилович після того, як він склав повноваження президента, він відповів:

"Знаєте, яке моє хобі? Скинути той бруд, який 10 років мене тут обтяжував".

Нагадаємо, Кучму звинувачували у причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Окрім того, екс-президент, який любить відпочивати на Сардинії, зізнався, що збирається відвідати Шрі Ланку.

"Мене багато років запрошують до Шрі Ланки, до Цейлону, президент. І ніяк не зберуся. І в цьому році збираюся. Дуже така країна просто з усіх точок зору красива - і історично, і природно, і саме головне, можна сказати, що там мої друзі живуть", - зазначив він.

До всього іншого Леонід Данилович запевнив, що досі займається спортом, хоча й вразив своєю арифметикою.

Кучма запевняє, що досі займається спортом

"Я спортом займаюся два рази на день. І вранці і ввечері, практично... ну, п‘ять раз на тиждень", - дивним чином підрахував екс-президент.

"Зранку в основному так... ходьба в темпі, чи, якщо добра погода, то на вулиці, а якщо це саме... то на доріжці чи на велосипеді. Потім хвилин 15 ще поплавати трошки. А ввечері на снарядах", - додав він.

Нагадаємо, 3-го березня Володимир Кличко відстояв свої чемпіонські пояси у поєдинку з французом Жан-Марком Мормеком у Дюссельдорфі. Бій закінчився нокаутом - 50-им у кар'єрі Володі Кличка.

Фото Станіслава Шкапи для "Сегодня", фото з сайту blog.kp.ru, а також фото "Weekly.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів