Пінчуки зробили з Кучми прадіда у непрямий спосіб

5 жовтня 2010, 09:20
Бізнесмен Віктор Пінчук відтепер може пишатися "званням" дідуся. Новину про народження онучки у Пінчука ТаблоID дізнався випадково.

Минулого тижня під час конференції "Ялтинська європейська стратегія" до колишнього президента Леоніда Кучми підійшов один з гостей і привітав з народженням правнучки.

Віктор та Олена Пінчуки стали дідусем та бабусею

Спершу промайнула гадка, що, може, 18-річний Рома Франчук, єдиний онук Кучми, "залетів" у Великобританії, де він нещодавно закінчив Sevenoaks School.

Втім, як виявилося, ні. Дитина народилася у Марії, доньки бізнесмена Віктора Пінчука від першого шлюбу з Оленою Аршавою.


Онучку Пінчуку подарувала старша дочка Марія

Тобто на світ з‘явилася непряма правнучка екс-президента. Нагадаємо, для Маші Пінчук Леонід Кучма став дідусем лише після одруження її батька Віктора Пінчука з президентською донькою Оленою Франчук.

Як розповіла Олена Пінчук, дівчинка, яка тепер стала її непрямою онучкою, народилася ще на початку червня.

За словами Олени Пінчук, її непряма онучка народилася на початку червня

Дочку Марії Пінчук назвали Маргаритою.

За наявною інформацією, батьком дитини є громадянин України на ім‘я Костянтин. За словами Олени Пінчук, він працює "менеджером".

Ось і всі подробиці. Інші селебретіз можуть лише позаздрити здатності Пінчуків тримати секрети. Хоча новині вже чотири місяці, однак досі про факт появи онучки в одного з найбагатших олігархів ніде не повідомлялося.

Маша Пінчук з Юрієм Моргулісом на вернісажі виставки "Reflection" у PinchukArtCentre 5-го жовтня 2007-го року

Нагадаємо, у 2006-му році Марію Пінчук, яка закінчила Дніпропетровський університет за спеціальністю "Психологія", називали найбагатшою спадкоємицею України. У 2007-му році у рейтингу найбажаніших наречених Марію обійшла лише топ-модель світового рівня Сніжана Онопка.

Втім, за словами самого Віктора Пінчука, його Маша п‘ять років виховувалася закордоном у спартанських умовах. Мовляв, дівчина з 12 років поїхала вчитись в Англію сама. Також відомо, що у 2008-му році Марія пішла на річні курси у London School of Economics і того ж року батьки знімали їй квартиру у Лондоні.

Фото "Фокуса", "JetSetter.ua", фонду Віктора Пінчука

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів