Колишній Пономарьова набридло бути "екс"

29 березня 2012, 14:03

Колишня дружина Олександра Пономарьова Вікторія хотіла б позбутися статусу екс-дружини співака.

Про це Вікторія Мартинюк розповіла "Gazeta.ua".

"Мене впізнають, але для мене це немає ніякого значення. Бути постійно в статусі "екс-дружина Пономарьова" я не буду, бо в мене є інші якості. Тому буквально із наступної зустрічі з людьми, цей статус "екс" від мене відклеюється і я вже або, дизайнер, або архітектор, або просто Віка", - заявила Мартинюк.

Вікторія Мартинюк: "Бути постійно в статусі "екс-дружина Пономарьова" я не буду, бо в мене є інші якості"

Як відомо, півроку тому Куся відкрила власну дизайн-студію.


"Коли ми пропонуємо наші послуги, то вони не позиціонуються як послуги від Пономарьової. Я ніколи не використовувала це прізвище, а представлялася лише як Вікторія Мартинюк", - запевнила жіночка, яка народила співакові сина Сашка.

"Серед моїх клієнтів багато чоловіків, які не стежать за тим, хто в шоу-бізнесі розлучився чи одружився. Про це знають лише їхні дружини", - зауважила Віка.

А ще у Кусі є близкький друг - Сергій Алаєв, піар-директор Насті Приходько (в якого вона інколи сидить на колінах)

За словами Вікторії, її дизайн-студія супроводжує чимало об'єктів.

"Ведемо дуже багато об'єктів, ресторанів та квартир. В нас дуже спокійна ціна, бо ми тільки починаємо. Від $20 за метр квадратний в залежності від роботи", - прорекламувала себе Мартинюк.

"У нас нема дизайнера з голосним іменем, ми всі молоді, креативні і горимо цією справою. Окрім того, в мене є студія Вікторії Мартинюк. Це такий маленький рай для жінок, де є жіночі тренінги, семінари, жіночі школи, одяг, взуття, сумки. Там вчимо жінок правилам етикету, поведінці в суспільстві і решти", - додала Віка.

Півроку тому Віка відкрила власну дизайн-студію

"Я поки що не викладаю майстер-класи, але допомагаю порадами жінкам на своєму Facebook. В мене ж вийшло у житті, тому хочеться допомогти й іншим жінкам. Зараз планую, щоб всі ці тренінги вели й зірки", - поділилася планами колишня дружина Пономарьова.

Фото з Facebook Вікторії Мартинюк

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів