Пономарьова народжуватиме доти, доки не отримає дочку

2 вересня 2011, 16:39

Досі дружина співака Олександра Пономарьова Вікторія не планує в найближчому майбутньому виходити заміж. А от народити ще Куся не лише налаштована, а й збирається іти до останнього. Ідея фікс у екс-кохання Пономарьова - стати мамою дівчинки.

Про це Вікторія, яка повертає своє дівоче прізвище Мартинюк, розповіла"Gazeta.ua".

"Я стараюсь жити в гармонії з собою. Я знаю, коли мені захочеться по чесному, воно мені прийде. Я нікого не шукаю. Заміж не збираюсь. Хоча не буду говорити "ніколи", - розповіла дружина Пономарьова.

"Але зараз у мене немає мети знайти собі когось. Це все елементарно робиться, якщо є бажання. У мене просто зараз інші пріоритети", - додала вона.


Та якщо про другий шлюб Мартинюк говорити ще не готова, про плани на дітей теревенить із задоволенням.

Так, Куся повідомила, що хоче мати ще дітей.

"Щоб була одна дівчинка, а потім ще хтось, не важливо хто. Але двох мінімум", - заявила вона.

Причому якщо Віка народжуватиме тільки хлопців, вона, імовірно, піде на рекорд з дітонародження. Адже на ідеї народити дівчинку жіночку, схоже, заціпило.

"Якщо будуть всі хлопці, то буду до останнього намагатись. Мені потрібна дівчинка. У мене похресниця є, то я вже на ній відриваюся. Але так хочеться, щоб моє було, ці косички, хвостики", - пояснила дружина Пономарьова.

Нагадаємо, нещодавно в одному з київських нічних клубів Мартинюк бачили в компанії невідомого чоловіка.

"Та які романтичні стосунки? Це мій далекий знайомий, який просто підійшов привітатися і пішов. У мене взагалі зараз ні з ким немає романтичних стосунків. У мене в житті зараз дуже багато справ, по роботі зокрема. Я краще вечір проведу разом з маленьким вдома, ніж кудись іти", - підкреслила Куся.

Як відомо, Вікторія Мартинюк та Олександр Пономарьов одружилися у серпні 2006 року.

У лютому 2007 у пари народився син Сашко.

Цієї весни стало відомо, що шлюб Пономарьових розвалюється. Пара не лише майже рік не живе разом, а й вже котрий місяць поспіль намагається розлучитися через суд. Найбільше суперечок у вже майже екс-подружжя виникають через спільну дитину.

30-го серпня в одному зі столичних судів мали розглядати справу про розірвання зіркового шлюбу. Та засідання перенесли на жовтень, оскільки ані Вікторія, ані її представник не з'явились. Пізніше Мартинюк заявила, що її адвокат ще в липні написав заяву із проханням перенести засідання на 2 вересня.

Фото зі сторінки Кусі у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів