Екс-"ВІА-Гру" роздягли і прив'язали до стовпа

П'ятниця, 30 березня 2012, 16:08

Колишня солістка гурту "ВІА Гра" Тетяна Котова шкодує, що вже не працює з продюсером Костянтином Меладзе. Тим не менше, білявка не здається і вперто роздягається - а може, все ж таки прославиться.

Так от, спливла в інтернеті "заборонена" фотосесія Тані Котової.

Виявляється, коли торік співачка роздягалася для чоловічого глянцю "Playboy", їй зробили два фотосети. Перший "забракували", а другий, альтернативний, пішов у друк. Про це пише російський сайт paparazzi.ru.

 

Спершу, за задумом редакторів, для журналу готували світлини, де Котова постає в ролі Жанни Д‘Арк, яка в буквальному сенсі згоряє у вогні пристрастей.

Ідея цієї фотозйомки належала фотографу Аліханову. Останній буцімто полюбляє проводити зйомки із застосуванням великої кількості спецефектів.

 

Однак з невідомих причин в останню мить концепцію зйомки довелося змінити. І зусиллями іншої креативної команди була проведена нова фотосесія.

Натомість Котова в образі Жанни Д‘Арк припала до душі редакторам іншого чоловічого видання, які негайно перекупили ці знімки.

 

Каменем спотикання стали лише ті кадри, на яких "Міс Росія-2006" зображена з мечем в руках. Також знітили редакцію кадри, на яких Таня палає на багатті інквізиції і у залізних обладунках.

Так, тема насильства здалася видавцеві надто брутальною та неприпустимою до публікації у чоловічому виданні.

 

Фото з сайту paparazzi.ru


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів