Сумській захотілося хлопчика, аби тільки не мамія

25 квітня 2012, 16:42

Телеведуча Ольга Сумська хотіла б хлопчика.

У цьому блондинка зізналася в інтерв‘ю "E-motion".

45-річна Ольга Сумська все не облишить розмови про продовження роду. Тепер актриса уточнює, що хотіла б народити не просто дитину, а ще й хлопчика.

"Звичайно, я хотіла б хлопчика. Синочка, який би був на мене подібний. Щоб зрозуміти взагалі, як це – виховувати хлопчика?" - каже Ольга.


"Звичайно, я хотіла б хлопчика. Синочка, який би був на мене подібний..."

"Знаєте, син, який любить свою маму і з роками ця любов стає дедалі міцнішою – це так красиво. Коли син обожнює маму все життя – це просто до сліз… Я люблю, коли в кіно знімають такі красиві стосунки, і в житті часто бачу", - зітхає Сумська.

Втім, усвідомлює жінка, що трапляються і чоловіки-мамії.

"Але бувають такі мамії, мамині синочки – тут уже в мене питання, як саме такого мамія не виховати? От тут потрібен батько, його слово, поведінка й авторитет", - наголошує вона.

"Але бувають такі мамії, мамині синочки..."

Нагадаємо, Сумська нині перебуває у шлюбі із Віталієм Борисюком і має двох дочок - старшу Тоню від першого шлюбу, і молодшу Аню - від нинішнього чоловіка.

"Це більше до чоловіка питання - як правильно зробити, щоб була дівчинка чи хлопчик. Дівчинка, як кажуть, це більш ювелірна робота. Я знаю багатьох чоловіків, які мріють про донечку, а в них не виходить – тільки сини. А в мене дві донечки, і я тішуся цим. І мрію сьогодні ще й про онуків, чому б і ні?" - каже Ольга.

"Це більше до чоловіка питання - як правильно зробити, щоб була дівчинка чи хлопчик"

"Я вам чесно скажу – а яка ж жінка не хотіла б і третю дитину, й четверту? От всі ми говоримо, а Сніжана Єгорова народжує! Низький їй уклін за те, що вона підвищує демографічний фон нашої країни – тихенько і благородно", - зауважує вона.

Користуючись нагодою, Сумська привітала свою колего по телебаченню Сніжану Єгорову із народженням 5-ої дитини.

Фото "Main People", "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів