Сумська задумалася про пологи

28 березня 2012, 13:34

Невгамовна телеведуча Ольга Сумська і в 45 років продовжує мріяти про дітей. І якщо раніше артистка думала лише про третю, то тепер і про четверту обмовилася.

Своїми думками щодо дітей та імовірні вагітності Сумська поділилася в інтерв'ю журналу "Добрые советы", пише "Gazeta.ua".

Сумська вже котрий рік поспіль буцімто подумує про те, щоб завагітніти втретє.

"Якщо вистачить сміливості і здоров'я, мені б дуже хотілося третю дитину. І навіть четверту! Але на все воля Божа. Моя мама про це навіть чути не хоче: "Тобі ж так важко далася Анюта, невже ти ще раз хочеш пережити це?!" - "Але, мама, - заперечую я, - може, втретє буде легше", - розповідає Ольга.


Нагадаємо, торік старша донька Ольги Антоніна натякала, що швидше вона зробить мамі онуків, ані Ольга народить втретє. Тим більше, за словами дівчини, у її матері є проблеми зі здоров‘ям.

Як відомо, від першого шлюбу з актором Євгеном Паперним у Сумської є доросла дочка Антоніна. Дівчина навчається в Москві у Щукінському училищі.

Другу дочку, Аню, актриса народила в шлюбі з актором Віталієм Борисюком. Зараз дівчинці 10 років.

"Перша вагітність у мене пройшла легко, а от з Ганнусею вийшло інакше: останні місяці вагітності і пологи були важкими. Але, тим не менше, я вважаю період вагітності одним із найщасливіших у моєму житті", - каже Сумська.

"У Антоніни, старшої дочки, і Ані - полярно різні характери. Тоня росла спокійною, самостійною, в силу низки причин ми її часто залишали вдома саму. Аня ж дуже експресивна, вимоглива, вся увага має бути спрямована лише на неї. Виходить, що, ту увагу, яку недоотримала від мене Тоня, я віддаю Ганні", - визнає актриса.

"Акторське життя непередбачуване, але мене не можна звинуватити в тому, що я, їдучи на гастролі або зйомки, кидаю сім'ю напризволяще. Навіть на відстані я все контролюю і намагаюся, щоб мої близькі були оточені увагою і турботою", - розповіла Сумська, яка любить зазирнути на людні тусовки.

За словами Ольги, коли народилася її молодша дочка, в Антоніни не було ані крапельки ревнощів.

"Тоні на той момент виповнилося 12 років, і це вже була готова няня. Вона допомагала мені годувати, сповивати малятко, няньчила її, я їй дуже вдячна за допомогу", - каже Сумська.

Причому, як стверджує жінка, її другий чоловік Віталій виявився "золотим" батьком.

"Повірте, мені є з ким порівнювати - бувають тата, яких, крім власного комфорту, нічого більше не турбує. Віталік же всіляко мені допомагав, давав можливість відпочити", - згадує Сумська.

За словами Ольги, вони з чоловіком не користуються послугами нянь.

"Ми не прихильники того, щоб в нашому будинку з'являлися чужі люди, тому з домашніми справами і вихованням дітей завжди справлялися самі, без залучення няньок і хатніх робітниць", - стверджує вона.

"Нам дуже допомогли батьки Віталія у вихованні Ані. Мої ж батьки свого часу взяли на себе турботу про Тоню", - каже телеведуча.

Нагадаємо, вперше, про те, щоб народити втретє, Сумська заговорила влітку 2010-го року.

Фото журналу "Добрые советы"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів