Жінка Басса змушує сина брати ножа до рук

12 червня 2012, 17:43

"Міс Україна-1997" Ксенія Кузьменко, яка народила синів бізнесмену Олександру Онищенку та екс-заступнику Черновецького Денису Бассу запевняє: вона в особистому житті щаслива.

Про своїх синів та їхнє виховання Ксюша розповіла телеведучій Катерині Осадчій в ефірі програми "Світське життя".

"Мені здається, що бути джентльменом - це значить бути хорошим сином, добропорядним чоловіком і в міру добрим батьком", - поділилася Кузьменко думками.

На запитання Осадчої, чи всі чоловіки Ксенії були джентльменами, блондинка відповіла так:


"У мене не було багато чоловіків, але я хочу сказати, що мені в цьому житті щастило, скажімо так".

"Міс Україна-1997" Ксюша Кузьменко (ліворуч) запевняє, що в неї не було багато чоловіків

Окрім того, Кузьменко зізналася, що намагається виховувати своїх синів джентльменами. Зокрема, зараз білявка намагається прививати гарні манери своєму синові від багатія Олександра Онищенка.

"Мій старший Саша (йому скоро, за місяць, буде 10 років), я його виховую досить суворо. Він чудово знає, що не варто навіть заперечувати, що йому навіть сирники або щось дуже просте слід їсти ножем і виделкою", - поділилася Кузьменко.

Сина Сашка від Онищенка Ксюша виховує суворо

"На початку, пару років тому, коли я почала вводити ці всі нововведення, він дуже обурювався, а тепер він абсолютно спокійно, навіть сам, коли бере собі їжу, йде до висувної шухляди, бере ніж і виделку і абсолютно спокійно їсть. Навіть, сидячи на дивані перед телевізором, він точно так само дотримується всіх норм", - похвалилася матуся двох синів.

"Що ще… Він завжди пропускає мене вперед, він мені відчиняє двері. Він, коли їде в магазин, розраховується своїми кишеньковими грошима. І мені це дуже часто приносить велике задоволення, коли на мене отак дивляться, а він каже: "Мам, хочеш я там заплачу за щось?". Мені б хотілося, щоб мої невістки в подальшому сказали мені велике людське спасибі", - зізналася Ксенія.

Кузьменко: "Мені б хотілося, щоб мої невістки в подальшому сказали мені велике людське спасибі"

Тим часом, Платону, молодшому сину Кузьменко від Басса, щойно виповнився 1 рік і 4 місяці.

До слова, на зауваження, що Денис Басс нині мешкає у Москві, а Ксюша – у Києві, та парирувала із посмішкою:

"Я дуже щаслива у своєму особистому житті, це факт".

Міска: "Я дуже щаслива у своєму особистому житті, це факт"

Нагадаємо, міс Кузьменко кілька років була у шлюбі із головним "конярем" Олександром Онищенком і народила йому сина Сашка. А на початку 2011-го року Ксюша вже народила від колишнього заступника мера Києва Дениса Басса. Хлопчика назвали Платоном.

Фото "Delfi", "Леді ТСН", фото з wingson на photo.i.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів