Онопка замінить "міс" Кузьменко у паспорті головного коняра

18 листопада 2009, 10:27

Не встиг президент Федерації кінного спорту України Олександр Онищенко розлучитись, як на його горизонтах намалювався новий шлюб. Головний коняр країни зібрався одружитись з найпрестижнішою українською нареченою.

11 грудня всесвітньо відома 23-річна модель Сніжана Онопка вийде заміж за 38-річного мільйонера Онищенка, пише "Сегодня".

Передбачається, що церемонія одруження відбудеться у центральному рагсі Києва. Принаймні заяву парочка нібито вже подала.

Онищенко й Онопка, кажуть, вирішили "і в багатстві, і в бідності" бути разом

"Давайте дочекаємося 11-го, подивимося, що відбудеться, тоді й зможемо про це говорити", - відмахнувся Онищенко по телефону.

"Може, там і не 11 число написане... І рік... Може, це у 2010-му буде!" - почав мутити воду власник компанії "Нафтогаззбут".


"Я ж тільки розлучився, ще не знаю, як що буде", - додав мільйонер.

11-го грудня Сніжана дефілюватиме на власному весіллі? А ще 9-го листопада вона з Онищенком всього лише ходила на "Вечірній квартал"

Нагадаємо, нещодавно Онищенко розлучився з "Міс Україна-1997" Ксенією Кузьменко. Від шлюбу з бізнесменом у струнконогої білявки залишився син.

Та невдовзі головний коняр таки зламався і зізнався, що вже готовий знову пов‘язати себе штампом у паспорті:

"Думаю, це буде незабаром".

15-го жовтня Сніжана з Сашком разом веселились на "Pig Parade" у Січкар
17-го жовтня, на третій день Fashion Week, парочка прийшла разом. Онопка ще й примудрялася читати журнальчик
5-го листопада на показі Айни Гассе Сніжана знову гортала модний журнал замість воркувати з Онищенком. Топ-моделі нецікаво зі своїм коханим?

До речі, на питання журналіста, "Може, треба було шукати собі супутницю не з-поміж моделей?", Онищенко посміхнувся:

"Ви маєте на увазі шукати страшнішу? Просто Сніжана - хороша людина, мудра, добра. І без всіляких подіумних замашок".

Хоча по ідеї замашки в Онопки могли б генеруватися. Адже вже кілька років поспіль молода українка входить у топ-10 найуспішніших манекенниць світу. Вона бере участь у кращих показах Нью-Йорка, Мілана і Парижа. Дефілює в одязі Карла Лагерфельда, Валентино, Гуччі, Дольче і Габбана.

Онищенко не захотів шукати страшнішу і взяв собі другу модель - без замашок

Та й, як зазначає видання, Онопка - дівчинка не бідна. Її гонорар тільки за один вихід на подіум зашкалює за десятки тисяч доларів. Загалом, статки Сніжани, за чутками, сягають 20 мільйонів доларів.

То невже із Онищенком успішну красуню пов‘язує справжнє кохання? Хто знає. Відомо лишень, що бізнесмен "падок на хорошеньких девушек". У його "послужному списку" значаться і колишня дружина-міс Ксенія Кузьменко, і, як писала преса, відома тенісистка Мартіна Хінгіс. Хоча сам Онищенко запевняв, ніби з Марті його пов‘язує лише дружба.

А ще рік тому, у жовтні 2008го на Fashion Week головний коняр країни був зі своєю дружиною "Міс Україна-1997" і "Чорна перлина Black Pearl 99" Ксюшею Кузьменко

У ЗМІ також поширювалися чутки про роман Онищенка з відомою, дискваліфікованою, тенісисткою Мартіною Хінгіс

Фото ТаблоID, "Сегодня", "E-motion", "Зімбіо"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів