"Міс Україна" Кузьменко розповіла, як позбулася 16 кіло

9 березня 2012, 13:03

Колишня дружина бізнесмена-тусовщика Онищенка, "Міс Україна-97" Ксенія Кузьменко розповіла, як відновилася після пологів.

Про секрети своєї фігури і стосунки з колишнім чоловіком кохана екс-заступника Черновецького Дениса Басса розповіла "Lady.tsn.ua".

"Міс Україна-97" Ксюша Кузьменко наразі виховує двох синів від двох різних татусів. Останню дитину вона народила буцімто Денису Бассу. І, каже, після пологів відновилася досить швидко.

"Оскільки у мене непогана генетика, батьки худорляві, то особливих складнощів не було, відновлювалася швидко. За період вагітності я набрала 16 кілограмів. Це досить багато, але вони пішли протягом місяця, а в зал я почала ходити вже за 4 місяці. Дякую Богу, що мені не треба багато зусиль, щоб підтримувати свою стабільну вагу", - каже Ксенія.


Ксюша Кузьменко: "За період вагітності я набрала 16 кілограмів"

Втім, заняття у спортзалі для Ксюші – як отче наш.

"Тричі на тиждень ходжу до тренажерного залу, "тягати залізо". Я пробувала пілатес, йогу, але це не для мене, можливо, до цього прийду пізніше, зараз немає правильного морального настрою", - пояснює вона.

"Займаюся за програмою: один день приділяю якісь певній частині тіла. Але кожне тренування качаю прес, бо плаский живіт - це основне в жіночій фігурі. Також двічі на тиждень я ходжу на спортивний масаж", - розповідає Кузьменко.

"Тричі на тиждень ходжу до тренажерного залу, "тягати залізо"

Роботу у модельному бізнесі екс-дружина коняра Олександра Онищенка залишила позаду, тепер у неї нові інтереси та найголовніше - діти.

"Я дуже рада, що в мене двоє прекрасних синів. Бо сини для мами - це опора. Поки все, що можу сказати про молодшого, - він робить перші кроки і починає вимовляти перші слова", - ділиться білявка.

"Кожен з них радує чимось своїм, чудовими моментами. Молодший - тим, як він росте, а старший - успіхами в навчанні", - каже Кузьменко.

Кузьменко тішиться, що народила двох хлопчиків

При цьому Ксенія мріє, аби старший син, від Онищенка, став архітектором:

"Мені здається, якби він став архітектором, було б здорово. Я завжди заздрила людям цієї професії, адже це дуже творче заняття - створення чогось абсолютно нового з нуля".

Тепер міску можна буде роздивлятися по ТБ

До слова, із колишнім чоловіком Олександром Онищенком міска продовжує підтримувати стосунки.

"Так, як люди цивілізовані, ми підтримуємо певний формат взаємин, обговорюємо все, що стосується дитини. Частину часу вони проводять разом, наприклад, їздять кудись на канікули", - розповідає вона.

Зі своїм ексом Онищенком (ліворуч) Ксенія тримає зв'язок

На жаль, про стосунки із Денисом Бассом Кузьменко, імовірно, говорити не схотіла. Адже про екс-заступника Черновецького в її інтерв‘ю не згадується ані словом.

Нагадаємо, незабаром на Ксюшу Кузьменко можна буде дивитися по телевізору в одному з розважальних шоу.

Фото з сайтів Lady.tsn.ua та "Delfi.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів