Міла Куніс з Чернівців: Коли я в Нью-Йорку, я стаю супер-єврейкою

8 травня 2012, 14:03

"Нокаут-2011", американська акторка з Чернівців Міла Куніс дитиною в Україні мусила приховувати, що вона єврейка. А стіни її школи у рідному місті були пописані антисемітськими графіті.

Про це подружка Ештона Катчера, обличчя Christian Dior та зірка оскароносного фільму "Чорний лебідь" розповіла в інтерв‘ю таблоїду "The Sun".

Міла Куніс народилася у Чернівцях, але зіркою стала у Голлівуді. Фото GQ Magazine з сайту makegoogleadsensemoney.blogspot.com

28-річна Міла Куніс, яка народилася в Україні, у дитинстві мусила приховувати, що вона єврейка, аби уникнути переслідувань.

"Усій моїй родині довелося пройти через Голокост. Мої дідусі та бабусі уникнули (смерті), але багато хто не вижив. Після Голокосту в Росії не дозволялося бути релігійним. Але мої батьки ростили мене так, щоб я знала, що я – єврейка. Всередині ти знаєш, хто ти", - пояснила Мілена Марківна Куніс.


За словами Міли, у її школі в Чернівцях пахло антисемітизмом.

Так Міла виглядала дитиною. Фото з сайту "The Huffington Post"

"Коли я вчилася в школі, можна було побачити антисемітські знаки… Одна з моїх подруг, що виросла в Росії, була в другому класі. Одного дня вона прийшла додому з плачем. Її мати запитала, чому, а вона розказала, що на спинці її стільця була свастика… Це країна, яка відкрито тебе не бажає", - розповіла актриса.

У віці 7 років Куніс із батьками та братом перебралася до Сполучених Штатів. Її тато, інженер-механік, став водієм таксі, а мама, учителька фізики, пішла працювати до аптеки.

Кадр з телесеріалу "Baywatch" (1995) з сайту childstarlets.com

Кадр з фільму "Люба, ми себе зменшили" (1996) з сайту childstarlets.com

Кадр з фільму "Золоті крила Пенсаколи" (1997) з сайту childstarlets.com

Для самої ж Міли, яка не говорила англійською, перший рік в американській школі став неабияким випробуванням.

"Я щодня плакала. Я не розуміла цієї культури. Не розуміла людей", - пригадала колишня дівчина Маколея Калкіна.

Мілена Марківна Куніс 8 років мала роман із зіркою різдвяної комедії "Сам удома" Маколеєм Калкіним. Фото Reuters з сайту "Фото День"

Щоби поліпшити доччину англійську, у 9 років батьки відрядили Мілену на заняття з акторства.

Уже за два роки вона дебютувала в кіно – то була мильна опера "Дні нашого життя".

Згодом був серіал "Шоу 70-х", де претендентки на роль мусили бути, як мінімум, 18-річними. Мілі ж на той момент було лише 14, і кмітлива дівчина на запитання про вік відказувала "у день народження виповниться 18", не конкретизуючи, коли саме.

До слова, саме цей серіал познайомив Куніс із Ештоном Катчером, з яким вони й досі товаришують і дають приводи для пліток.

На зйомках серіалу "Шоу 70-х" Куніс потоваришувала із Ештоном Катчером. Фото з сайту arts.nationalpost.com

Великим проривом Міли Куніс стала романтична комедія "Забуваючи Сару Маршалл" ("В прольоті"). Далі були "Макс Пейн", "Книга Ілая" та "Шалене побачення".

Найбільш знаковою, принаймні на сьогоднішній день, роллю Куніс можна назвати амбітну балерину Лілі з "Чорного лебедя". Сенсацією стала сама лише її лесбійська сцена з Наталі Портман.

Хоча Міла зізнається, зніматися в таких епізодах, байдуже, чи з чоловіками, чи з жінками, їй завжди некомфортно. У випадку ж із Наталі ситуацію ускладнило й те, що актриси були добрими подружками.

Щоби зіграти Лілі, й без того тендітна Міла мусила скинути ще 9 кілограмів і тренуватися "до порваних зв’язок".

Міла Куніс та Наталі Портман у житті дружать, а в кіно працюють разом. Кадр з фільму "Чорний лебідь" з сайту beyondhollywood.com

Найбільш помітною роллю Куніс стала амбітна балерина Лілі з "Чорного лебедя". Кадр з фільму "Чорний лебідь" з сайту tvshark.com

Сенсацією стала сама лише лесбійська сцена Міли та Наталі. Кадр з фільму "Чорний лебідь" з сайту tvshark.com

У серпні глядачі побачать Мілу на великих екранах у комедії "Третій зайвий". На початок 2013-го року заплановано прем’єру фільму "Оз: Великий та могутній", де вона гратиме Теодору – спершу добру, а тоді злу чарівницю.

Зірка Міли стрімко сходить, але дуже заклопотана дівчина все ж примудряється знаходити час для подорожей у компанії брата Михайла.

Куніс без страху куштує екзотичні страви, стверджує, що їла алігатора та жабу.

Куніс без страху куштує екзотичні страви, стверджує, що їла алігатора та жабу. Фото GQ Magazine з сайту makegoogleadsensemoney.blogspot.com

І попри те, що походить акторка з Чернівців, з України, себе Мілена вважає американкою. Адже саме у США вона стала щасливою та вільною, а ще - "дуже єврейкою".

"Коли я в Нью-Йорку, я стаю супер-єврейкою. Коли я в Лос-Анджелесі, я наче каліфорнійська дівчина-серфер", - уточнила Куніс, яка товаришує із Джастіном Тімберлейком і інколи навіть його захищає.

Із Тімберлейком Міла теж у добрих стосунках. Фото "The Associated Press" з сайту cleveland.com

Кадр з фільму "Секс по дружбі", зображення "The Associated Press" з сайту texarkanagazette.com


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів