Січкар кайфує від розлучення та хоче чоловіка, який діє

16 липня 2012, 14:55

Бізнес-леді Маргарита Січкар, яка лише нещодавно була рестораторкою та дружиною футболіста Владислава Ващука, зізнається, що кайфує від самотнього життя. Мовляв, ніхто не питає, куди і з ким пішла, ні перед ким не треба звітувати.

Послухати Риту, так Влад її і ревнував, і вільно жити не давав, і не довіряв їй. За словами жінки, саме недовіра Ващука і підірвала їхні 12-річні стосунки.

Щоправда, Маргарита називає свого екса хорошим батьком і не збирається, як дехто з колишніх дружин, вибивати з нього аліменти на дітей.

Про все це Січкар розповіла Каті Осадчій в ефірі програми "Світське життя".


Зовні Маргарита виглядає цілком щасливою жінкою, яка насолоджується своєю свободою. На запитання про розлучення із Владом, вона відмовляється вдаватися у подробиці.

Судячи з останніх фото Рити у соцмережі, вона абсолютно не сумує за своїм колишнім

"Я не буду зараз розповідати та занурюватися. Це достатньо складний процес розставання, ми прожили 12 років разом, в нас є діти, є бізнес, є спільне коло знайомих, тому одним словом, одним навіть реченням це неможливо відобразити", - каже Рита.

Однак ведучій врешті-решт вдається дізнатися про усі важливі аспекти розлучення.

За словами Січкар, зараз вона кайфує від життя.

"Я просто кайфую від того, що я можу робити все, що я хочу, і при цьому ніхто мене не контролює, ніхто мені не телефонує і не питає де я, з ким я і коли я буду. 12 років життя з Ващуком - це суцільні обмеження: "Туди ходи тільки зі мною", "Туди не ходи", "А чо ти пішла?", "А з ким ти пішла?" – розповідає Маргарита.

За словами Січкар, Ващук постійно обмежував її дії

Вона каже, що питання недовіри було ключовим у їхньому розриві із Владом.

"Словами теж можна і поранити, і образити, і це не тільки проблема моя, яка була, я такі проблеми бачу навкруги. Просто жінки не йдуть від чоловіків. Тому що вони матеріально залежать, вони бояться вступати в нове життя", - ділиться Січкар.

"Я завжди по життю була авантюристкою, завжди була сміливою і нічого не боялася. І, власне, це в мене не останній шлюб і не перший шлюб. Якщо так подивитися - це був третій шлюб. Спочатку в мене був офіційний, потім цивільний шлюб 3 роки і ось з Владом я прожила 12 років", - каже Рита.

Січкар не ввжає шлюб з Ващуком останнім

За словами жінки, "немає межі досконалості", тобто вона готова до шлюбів у майбутньому.

"Тепер я точно знаю, який чоловік повинен бути поряд. Ось точно знаю", - запевняє Рита.

На зауваження ведучої про те, що обранець має їздити на дуже дорогому авто, Січкар наголошує:

"Мені ж не 18 років, оце усе понти. Я не люблю чоловіків з понтами. Я люблю чоловіків, які діють".

Хоч Рита й каже, що не любить понтів, але чи не щодня викладає фото свого луку у Facebook

Що ж до такого важливого питання, як розподіл дітей, то тут у Ващука з Січкар проблем не виникає.

"Віталік, він не зовсім розуміє, він, єдине, що спитав: "Мамо, а якщо я…" Я продовжила: "Ти хочеш з татом жити?" Він сказав: "Так". Будь ласка – живи з татком, але якщо ти захочеш повернутися до мене – будь ласка. Я не нагнітаю ситуацію, я нормальна адекватна людина, і наші стосунки з Владом – це наші стосунки, дітей я у це не вплутую", - наголошує Маргарита.

Діти майже не страждають від розлучення батьків, каже Маргарита

Як повідомлялося раніше, спільний ресторан Влада та Рити при розподілі майна дістався чоловікові. Втім, як виявилося, спільний будинок теж забрав собі Ващук.

"Він просто сказав: "Це моє і це моє". Ну якщо одна людина не хоче йти з будинку, значить треба йти іншій. Тому я зібралася та переїхала на квартиру. А що стосується грошей, то навіть якщо у мене їх відбирають, то додається більше. Навіть будинок мені цей не потрібен. Я вже у голові будую інший будинок… Я в цей будинок ніколи не повернуся і не хочу повертатися", - підкреслила Січкар.

Варто зазначити, що, мабуть, далеко не бідний Ващук не виплачує аліменти на двох своїх дітей.

"Ні, не виплачує, і не виплачуватиме, і не буду я на них претендувати, тому що я вважаю, що це хай залишиться на його сумлінні. Він має, як батько, розуміти та підтримувати. Якщо він на сьогодні не може цього зробити, я не можу його примусити і робити цього не збираюся", - каже Рита.

Рита не примушуватиме Влада виплачувати аліменти на дітей

Однак, за словами Січкар, коли вона починала зустрічатися із Владом, він прийняв її доньку Євгенію від першого шлюбу як рідну. Влад сплачував навчання дівчини закордоном та ніколи не ділив дітей на своїх та чужих.

"Він батько хороший. Я розумію, що, вочевидь, в нього якісь проблеми фінансові, я не можу від нього вимагати та трусити його, як грушу. Це, по-перше, не в моїх правилах та дуже принизливо стосовно нього та стосовно мене", - резюмує Січкар.

Нагадаємо, екс-подружжя Ващук-Січкар мають двох спільних дітей – сина Віталіка та доньку Василісу.

Фото з Facebook Січкар, з її офіційного сайту, фото "Delfi.ua", "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів