Семенюк вірить у віщі сни, а Ківалов тлумачить їх за Фрейдом

27 липня 2012, 12:30

Сновидіння давно є темою для вивчення та тлумачення у психоаналізі і не тільки. Американські вчені, наприклад, винайшли спосіб керувати снами за допомогою спеціальної маски для очей.

Однак ніхто досі не придумав, як зробити, щоб сни здійснялися - або навпаки, скоріше стиралися з пам'яті.

Дехто з політиків, спортсменів та артистів вірять у віщі сни та охоче діляться ними, повідомляє "ТСН".

Так, регіонал Сергій Ківалов вважає сни відображенням життя. Він час від часу заглядає у книгу Зигмунда Фрейда "Тлумачення сновидінь", щоб зрозуміти, що означають його сни.


Ківалов переконаний, що віщі сни бувають у якісь окремі дні тижня.

"Є у кожної людини певні дні, коли сни здійсняються - наприклад, з четверга на п'ятницю. Взагалі вважається, що в ніч на п'ятницю сни завжди збуваються, у багатьох людей, зокрема і в мене", - зізнається "Підрахуй".

Ківалов звертається до Фрейда, щоб розтлумачити свої сни

Найбільше запам'ятався депутату сон, побачений на початку 2005-го року - перед тим, як йому довелося піти у відставку після звинувачень у невірному підрахунку голосів на президентських виборах.

Тоді Ківалову наснилося, що він - усередині великого будинку з білими колонами, який раптово руйнується від землетрусу. Він спочатку падає на якусь тумбу, але потім встигає залізти на неї ногами і залишається стояти, навіть коли дах падає.

Сон був віщим, вважає регіонал. Адже після відставки його обрали ректором Одеської Юридичної академії.

Взагалі депутат, який на кожне свято дарує дружині діаманти, бачить сни майже щоночі. Він каже, що по снах можна охарактеризувати людину.

"Я дивлюся кольорові сни, які бачать люди емоційні та енергійні", - зазначає почесний громадянин Одеси.

Екс-голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко, яка все ніяк не може схуднути, теж вірить у віщі сни.

Жінка з легкістю згадує у деталях сон, побачений 14 років тому, під час виборчої кампанії 1998-го року, коли соціалістка вдруге балотувалася до Верховної Ради.

Справа була в ніч підрахунку голосів після виборів, коли майбутній захисниці держмайна порізали шини на авті. Вона не могла вибратися до штабу і заснула в будинку в очікуванні результатів голосування.

Семенюк-Самсоненок добре пам'ятає свої сни, особливо віщі

"Наснилося, як я йду, а дорога асфальтована закінчується, і мені потрібно переходити. І я стою, а пісок мені ноги втягує. Раптом дивлюся, йде назустріч Толя, мій перший чоловік, і несе кришку від труни (його вже тоді не було в живих) і квіти, троянди, а з руки його капає кров. А нагорі - жито росте, таке зелене-зелене", - розповідає майбутня свекруха "ВІА-Гри" Санти.

"Він мені каже: "Вставай, йди нагору! Я тебе вітаю. Тобі зараз буде дуже боляче, але у тебе все буде дуже добре". І кидає мені кришку від своєї труни під ноги. Я, опершись на кришку, стала підніматися вгору, до цього житнього поля. Обертаюся - а він кричить: кришку віддай, мені треба землю чимось тримати. І я кидаю йому кришку, а він дає мені квіти і каже: "Іди, все буде добре, не переживай", - згадує Семенюк.

У цей час, за словами депутатки, задзвонив телефон, і вона прокинулася. Повідомили, що для перемоги у своєму рідному окрузі їй не вистачило тисячі голосів. Втім, наступного дня вона дізналася, що пройшла до Ради.

"Я коли ходжу до храму, молюся - за першого чоловіка ставлю свічку, дякую за те, що він завжди підтримував сім'ю", - говорить Семенюк-Самсоненко, яка овдовіла у 36 років.

Чемпіон світу з силового багатоборства Василь Вірастюк розповів, що в дитинстві у нього траплялися дежавю, пов'язані зі снами.

"Бувало в дитинстві часто кудись приїжджаєш, і є відчуття, що ти вже тут був. А потім згадуєш, що це було уві сні", - каже силач.

Тепер його сни залежать від того, на якій хвилі він перебуває і якими питаннями стурбований.

"Сни сняться різні. Бувають веселі, еротичні, напевно, як і у всіх. Щось собі іноді надумаєш - воно й присниться", - весело відповідає спортсмен.

А ось травесті-діва Монро уві сні частенько плаче та бачить Париж.

"Париж мені сниться явно і реально. Мені сняться люди, які мене оточують, моя підсвідомість видає такі кульбіти, що я прокидаюся в страху, в жаху, я бігом йду мити руки", - ділиться Монрітта.

Монро знає, як позбутися жаху від снів - треба помити руки

"Є такий ритуал: якщо вам наснився поганий сон, і ви його інтуїтивно пам'ятаєте, прокинулися в огидному стані, як ніби вас били всю ніч палицями - підійдіть до раковини, включіть воду, бажано холодну, і почніть мити руки, говорячи: куди вода, туди і сон. Це допомагає", - розповідає Монро.

Якщо ж після нічних жахів голова здається чавунною, діва радить помити голову.

Фото "Думская.net", "Радио Свобода", "Delfi.ua" та зі сторінки Монро у "ВКонтакте"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів