Ківалов дарує дружині діаманти на кожне свято

23 липня 2012, 13:45

Регіонал Сергій Ківалов, також відомий за прізвиськом "підрахуй", не лише відправляє своїх секретарок у Британію, але й задаровує дружину діамантами.

Так, на червону доріжку Одеського кінофестивалю мадам Ківалова, яку частенько критикують за надто блискучі та яскраві вбрання, вдягла ледь не усі прикраси, які має.

Як зізнався сам Ківалов Каті Осадчій у програмі "Світське життя", дружина не радиться з ним, коли вдягається для виходу в люди.

"Вона нікого не слухає, і мене, в цьому випадку, ні. "Дозволь мені самій визначити, який туалет і в чому я піду". Я кажу: "Я згоден". Виходить, от як зараз і каже: "Пасує, подобається?". Я кажу: "Подобається, ходімо", - розповідає ректор Одеської юридичної академії.


Дружина Ківалова не радиться із чоловіком, коли обирає вбарння

Сама ж Наталія Ківалова ані трохи не смутилася, а навіть навпаки, підтвердила, що й справді вдягла на себе майже усі діаманти.

"Так, це мені чоловік дарує на дні народження, на наші дати родинні, він завжди дарує мені прикраси", - зазначила жіночка.

Схоже, на думку Ківалової, чим більше блиску, тим краще

"Я кажу одягай – хай дивляться. Ну жінка куди ще може одягти, до Верховної Ради вона не приходить до мене, а от на кінофестиваль – це таке місце, що можна вдягти…" – зауважив Ківалов.

На запитання ведучої щодо того, як він обирає діаманти, депутат зазначив – за допомогою доньки Тетяни.

"Я раджуся з дочкою зазвичай, вона в нас добре знає, вона в нас гарний експерт", - ділиться "підрахуй".

Фото "Медіаняні", "Бульвар Гордона", "Delo.ua" та стоп-кадри з відео "Світського життя" з сайту газети "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів