Вольнова хоче у свою партію Януковича і Яценюка

21 серпня 2012, 16:02

Тусовщиця Світлана Вольнова гадає, що в політиці виглядатиме аж надто екстравагантно, але зізналася, що деякі політики робили їй пропозицію.

Про це білявка розповіла "E-motion".

"От я думаю, що якраз Світлана Вольнова в політиці - це вже якось зовсім екстравагантно. Наприклад, чоловіки-політики пропонували свою руку і серце, а ось в політику іти поки ніхто не пропонував", - поділилася Світлана.

Втім, розкривати таємницю того, хто саме з політиків залицявся до жінки, вона не схотіла.


"Не можу (сказати). Навіщо людям робити боляче, та ще й напередодні виборів", - відмахнулася вона.

А свою відмову політикам Свєта мотивувала тим, що поводилися вони не так, як би їй хотілося.

"Тому що поводилися себе нахабно і думали, що їм усе дозволено. Я ж люблю, щоб до мене позалицялися… Вони думають, що їм належить весь світ і варто їм помахати пальчиком і все біля їхніх ніг", - наголосила вона.

"Світлана Вольнова в політиці - це вже якось зовсім екстравагантно"

Одним словом, не склалося у Світлани з політиками, в політику вона не збирається, і туди її не кликали.

"Ні, не кликали, я ж не Андрій Шевченко, який забив два єдиних голи на Євро-2012. Також грошей не пропонували і не кликали. Втім, я б і не пішла у політику, оскільки думаю, що потрібно займатися тим, що ти вмієш. Ось я вмію робити інтерв'ю з тими ж політиками і цим і буду займатися", - запевнила Вольнова.

"Якби організовувала партію, то це була би партія жінок, які самостійні, незалежні і які хочуть підтримувати розумних чоловіків", - додала пізніше Світлана.

От тільки чомусь у свою партію самостійних і незалежних жінок Вольнова, судячи з її слів, запрошувала б самих чоловіків.

"Я би запросила молодого Януковича, Яценюка, але його взяла би четвертим номером, п'ятим би номером зробила Шевченка, другим - Віталія Кличка, а ось іще з одним я не визначилася", - поділилася вона.

Якби Вольнова створила партію незалежних жінок, то запросила б туди сина президента Вітю Януковича і Арсенія Яценюка

Та й взагалі, скидається на те, що Світлана Вольнова від політики так само далека, як Пінчук, Ахметов чи Янукович від народу.

Так, на запитання до Свєти, чому, на її думку багато зірок ідуть в політику, вона відповіла так:

"Наприклад, Наталя Розинська, ось я не розумію, що це взагалі за персонаж. Андрій Шевченко пішов у політику, тому що куди йти видатному спортсмену - тільки у владу. Більше нічого не може задовольнити амбіції зірки світового футболу".

Тобто фінансову сторону питання отримання номеру в партії Вольнова якось наївно зовсім не бере до уваги.

"Я, наприклад, не чула, щоб говорили про якісь гонорари та про те, що хтось комусь заплатив. Я думаю, що в Андрія це бажання допомогти своїй батьківщині", - резюмувала вона.

Схоже, Світлана від політики так само далека, як Пінчук, Ахметов чи Янукович від народу

Фото "E-motion" та з Facebook Вольнової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів