Кулиняк зняв брекети та завіявся до Ялти без дружини

22 серпня 2012, 11:44

Міністр культури Михайло Кулиняк вже місяць відпочиває на півдні Криму поблизу Ялти. Скрипаль-віртуоз вже зняв брекети та продовжує вдосконалюватися фізично.

Втім, дружину Кулиняк залишив вдома і не бачив її з моменту від’їзду, хоча іноді й буває у Києві у справах.

Журналісти "ТСН-Особливе", які чомусь до прізвища міністра додали зайву літеру "а" у кінці, зняли сюжет про його відпочинок.

Кулиняка зробили КулиняКОЮ

Вже місяць Михайло Кулиняк відпочиває у Криму. Але власного житла чиновник на півострові не має. Каже, що живе у друзів безкоштовно.


Платить міністр нібито лише за відпочинок дочки у таборі "Артек", де одна зміна коштує 12 тисяч гривень.

"В мене зараз донька як раз в "Артеку". Вони там вже дуже здружилися усі, у них там цей загін, там речівки, кричалки, усе там", - розповідає Кулиняк.

За словами міністра, це перший самостійний відпочинок доньки. Він нечасто навідується до неї.

До того ж, чи не у кожному інтерв’ю Кулиняк каже, що донька займається музикою та схожа у цьому на нього.

"Вона займається музикою. Я їй знайшов маленьку восьмушечку скрипку. І зараз ходить до звичайної музичної школи. Займається. Вчитель каже, непогано", - ділиться міністр.

Кулиняк, схоже, пишається тим, що донька грає га скрипці

Що ж до дружини, то з нею Кулиняк бачився місяць тому і, судячи з відповідей, не пам’ятає, чи цілував.

А ось про перший свій поцілунок міністр культури розповідає охоче.

"Я думаю, що це був десь клас сьомий, танці, як тоді називали. У школі ми влаштовували такі дискотеки. Ну так, туман. Важко згадати, тому що це було таке хвилювання. Дуже паморочилося у голові", - пригадує міністр.

Поки є багато вільного часу, Кулиняк активно займається своєю фігурою. Він намагається не перекушувати між основними прийомами їжі та багато плаває.

У кафе міністр замовив лише каву

"Стараюсь їсти три рази на день. Усі ці перекуси стараюсь максимум виключати зі свого життя. Я за період декількох виборних кампаній набрав ваги, і, звичайно, воно одразу відчувається. Десь тиск трошки артеріальний. Зняв за останні два роки більше 20 кілограмів", - каже міністр.

Кулиняк навіть обіцяв журналістам поплавати разом. Втім, обіцянку не виконав, бо його нібито викликали до Києва на роботу.

Стоп-кадри з відео "ТСН", фото на титулці "File.liga.net", фото з сайту Міністерства культури

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів