Білик про Данилка: "Він мене називає "піся"

3 жовтня 2012, 13:43

Популярному артисту Андрію Данилку виповнилося 39 років. За рік до сорокової річниці він відомий, успішний і не одружений. Лише найближчі подруги знають, про яке щастя для себе мріє Данилко.

Принаймні так стверджує програма "ТСН. Особливе".

"Хочеться любові, хочеться коханої людини. Я знаю, Андрюша мріє про дітей дуже давно. Я, періодично, йому натякаю, що цей час настав", - каже подруга Данилка Ірина Білик.

Якою має бути та єдина, яка б народила йому цю дитину, співачка, каже, знає напевне.


Білик знає, що 39-річний Данилко мріє про дітей

З Андрієм Білик познайомилася 12 років тому: вона вже була зіркою, він - талановитим, але нікому невідомим юнаком. Артисти одразу потоваришували і відтоді не мають одне від одного секретів.

"Він мене називає "піся". Він знає всі розміри всіх, кого я знаю. У мене тільки одна думка - йому дуже підходить Інна. Яка грає маму, яка просто з ним кожен день. Я саме таку дівчину мріяла бачити біля нього, але вона і є біля нього. Просто ми не знаємо, що відбувається всередині. А всередині відбувається те, що в Інни є сім'я, є чоловік, є дитина", - розповідає Ірина.

Іра дозволяє Андрію називати себе "піся"

А от еротик-модель Даша Астаф'єва Данилка знає 7 років. Втім, якою має бути його єдина, вона досі так і не дізналася. Андрія вона вважає генієм, закоханим у роботу. Зідзвонюються та списуються дві зірки мало не щодня.

"Він пише завжди абсолютно раптово - о другій годині ночі може бути таке, що приходить смс: "Ну шо?". Знаєте, я все розумію. Інша людина б і не зрозуміла. Або, там, припустимо: "Шось було?" - це знаємо тільки він і я", - розповідає Даша.

Астаф'єва отримує від Данилка нічні смс

Ще одна подруга шоумена - Альона Романовська, яка співає у нього на бек-вокалі вже понад десятиліття. Вона певна, що жінка, яка хоче бути з Данилком, має понад усе любити його роботу, бо сам він лише творчістю й живе.

"Ой, він може так підійти і обійняти ззаду, буквально на одну секунду – і ти просто млієш", - зітхає бек-вокалістка, яка називає Андрія дуже рідною для неї людиною.

"Чи так по дупці ляснути, чи задерти спідничку, знаєте… Тобто це так грайливо, але це так… дуже збуджує", - зізналася Альона і засміялася, бо знітилася від власних слів.

Бек-вокалістка Альона Романовська збуджується від дотиків Данилка

"Мені здається, я такої жінки не зустрічала. Може, її й немає, цієї жінки? От є люди, які одружені на роботі. Він одружений, звичайно, на творчості, на мистецтві, на своїй музі. Це доля геніальних людей", - каже екс-телеведуча, а нині співачка Ольга Горбачова.

Горбачова переконана, що щасливим Данилка робить навіть не сцена, а робота у студії. Проте, як підтверджує Ольга, дітей Андрій любить не менше за музику, а вони йому відповідають взаємністю. Принаймні, семирічна донька Горбачової від продюсера Юрія Нікітіна.

Горбачова припускає, що жінки, яка мала б бути поруч із Андрієм , може, і не існує

"Поліна його обожнює! Іноді, коли вона з татом їздить на студію - у Андрія там є лялька - Вєрка Сердючка, якою можна керувати рукою. Вона відкриває рота, і Андрій грав з нею одного разу в гру: сказав, що ця лялька їсть тільки стодоларові купюри. Для того, щоб вона поговорила. Їй в рот потрібно класти гроші. І Поліна витягла у тата стільки грошей", - розповідає Ольга.

Білик вважає, що Данилку ідеально підходить його сценічна "мати" Інна Білоконь. Але вона заміжня і має дитину

Стоп-кадри "ТСН. Особливе", фото "Delfi.ua" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів