Данилко: Мене вдома ніхто не чекає, навіть собака

12 травня 2010, 14:11
"Батько" Вєрки Сердючки Андрій Данилко розповів про свою самотність і мрії про режисуру. Артист зізнався, що у нього бувають припадки і насправді він худющий, наче жердина.

За словами Андрія, він запросто міг би порівняти себе з одним із персонажів фільму Ельдара Рязанова.

"З Калугіною зі "Службового роману". Мене вдома ніхто не чекає, навіть собака. Мізками я це розумію", - зізнався Данилко "Бліку".

І хоча гуляли чутки, мовляв, за цей рік зірка планує побудувати будинок, одружитися і зробити спадкоємця, Андрій від всього цього відхрестився:

"Це все хороші штуки, але мені поки нічого з цього не хочеться. Хоча з усього списку поки можна було б реалізувати лише будинок. А особисте життя не можна притягти за вуха".


Сердючка інколи відчуває себе Калугіною з фільму "Службовий роман"

"Але знову ж, нещодавно пройшли мої улюблені в лапках травневі свята. Усі роз'їхалися, нікого не виловиш! Терпіти не можу січень і травень з їх святами", - заявив Данилко.

Інтернет же Андрія не приваблює.

"Так собі. Я ще погано бачу - це у мене від народження. Іноді лажу у мережі, дивлюся дурниці всілякі, але про себе ніколи не читаю", - зауважив він.

Та й друзі в гостях у Данилка бувають нечасто.

"Вкрай рідко. У мене бувають тільки найближчі люди - Андрій Кравчук, Інна Білоконь", - пояснив артист. Нагадаємо, Інна грає сценічну маму Вєрки Сердюки.

"Пам'ятаю концерт Пола МакКартні, коли пішла злива, і ми з Інкою під неї потрапили. Довелося бігти до мене додому, зігріватися. Запам'яталися мої кросівки, яки розповзлися від води. Зате тоді ми влаштували таку домашню вечірку - купили добру горілку, наварили картоплі, яєць, купили кільку, грубо нарізали хліб, сало. Це була бомба! Отримали масу задоволення!" - смакуючи, згадував Данилко.

Інна Білоконь - найліпша подруга Данилка

Незважаючи на дружбу зі своєю сценічною мамою, дітей Білоконь Данилко не хрестив.

"Ні, а взагалі я поганий хрещений батько. Я ніяково почуваюся на посаді кума. А весілля з куренями, придуркуватими тамадами, конкурсами на газетах і стандартні фотографії коло Лаври у мене взагалі викликають сміх", - зізнався затятий холостяк.

Причому, як запевнив Данилко, проти традицій він не виступає - мовляв, це вибір людей: "...Але я від цього далекий. Тому перший і останній раз, 18 років тому я був на весіллі в Інки".

На відміну від яскравої Сердючки, Данилко вдома ходить у запраній, старезній, дірявій, але улюбленій футболці. А коли Андрій у роз'їздах, господарством займається хатня робітниця:

"У мене є Неля, яка прибирає. Та й що у мене робити - городу, тварин нема".

У квартирі Сердючки окрім "мами" буває ще одна жінка...

А щодо того, що інколи Андрій виглядає дуже вже розгодованим, то на ці закиди артист відповідає так:

"Я не гладшаю, у мене просто виникають проблеми зі здоров'ям. Єдине, що у мене може рости - живіт і обличчя, а так я худий, як жердина. Усім так і хочеться обговорити мою набряклу "пачку".

Якщо ж Данилко вже набирає зайві кіло, то зганяє їх не у спортзалі.

"Ні. Для цього потрібна людина, перед якою тобі буде не соромно роздягатися. До того ж і часу на спорт не вистачає", - пояснив він.

Водночас Данилко таки розповів про деякі свої кулінарні примхи: "Люблю добрий, великий шмат м'яса! Я навіть сам вмію готувати! Правда, кулінарні напади стаються рідко".

"Усім так і хочеться обговорити мою набряклу "пачку"

"Але я навчився готувати борщ! Чітко за книжкою і жодних добавок від себе - але нарізаю все крупно, здоровенними шматками", - попередив новоспечений кулінар.

І за продуктами до магазину Данилко, як він наголосив, теж сам вміє ходити: "...Ну мені ж треба щось їсти! Багато хто думає, я сиджу, як принцеса на троні. Так, я ходжу до супермаркетів, стою в черзі, раджуся з продавцями".

А от спускатися знову у метро Андрій зовсім не хоче: "Ні. І бажання немає. Добре його пам'ятаю - свого часу накатався". Натомість артист нічого не має проти того, аби сісти за парту зі звичайними смертними.

"А чому б і ні? Я що, з Місяця? Я себе сприймаю зовсім спокійно", - запевнив він.

"У мене є вища освіта від Михайла Поплавського, але не папірець головне. А те, чого б мені справді хотілося, я поки зробити не можу, тому що у мене купа комплексів. Я хотів би закінчити вищі режисерські курси, але поступити без іспитів, на платні", - поділився мрією Данилко.

Данилко не з місяця і людей не цурається

Водночас, як додав Андрій, знання англійської мови йому не конче потрібні, тож він її і не вивчав.

"Став щось більше розуміти, але цілеспрямовано - ні. Ліньки вивчати. Усі викладачі, які намагалися мене навчити мови і плуталися у словах "суфікс", "дієслово", "підмет" - ішли. Тому нехай я буду знати лише "one cola no ice", - сказав любитель коли без льоду.

А ще Данилко розповів, чому не їздить до матері у Полтаву:

"Я не люблю туди приїжджати, але не тому, що не люблю це місто. Просто відчуваю незручності".

Правда, легкі напади ностальгії в Андрія таки стаються: "У мене бувають легкі припадки... для того щоб їх уникнути, треба пройтися вулицями Полтави".

"Хоча зараз місто змінилося, виросло. На місці кіоску, коло якого я у дитинстві пив воду, зараз стоїть великий магазин. Згадую, як я бігав щедрувати до архієпископа. Він і зараз живе через дорогу від нашого будинку", - розповів Данилко.

"У мене бувають легкі припадки..."

Правда, у церкві Андрій теж нечастий гість.

"Ні. Останній раз був у Ялті. І коли купував свічки при вході, продавщиця попросила у мене автограф. Після цього все бажання зникло - усі на тебе почали косо дивитися", - згадує музикант.

Між іншим, як розповів Данилко, він притягає божевільних. Так, одного разу, якась дівчина висаджувала вхідні двері до його квартири. Незнайомка представилася охоронцеві сестрою Андрія, тож той необачно назвав їй номер квартири знаменитої Вєрки Сердючки.

Фото "Сегодня", "Бліка", "Бульвара Гордона", та фото Дмитра Перетрутова, надані Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів