Бережна хотіла б весілля у замку в Італії

5 листопада 2012, 18:48

Депутатка від Партії регіонів Ірина Бережна, яка балотувалася у народні депутати у Харкові, запевнила, що до неї ані Кернес, ані Добкін не залицяються. Також кума Ані Лорак заявила, що мріє про романтичне душевне і "скромне" весілля, можливо, в Італії, у замку.

У цьому Бережна зізналася в ефірі програми "Світське життя".

Ірина Бережна, яка 5-го липня 2009-го року народила дочку Даніеллу від неназваного нею офіційно мужчини, наголошує, що доня в неї не позашлюбна.

"Моя донька народжена в цивільному шлюбі, багаторічних стосунках і у великій любові", - підкреслила Бережна у коментарі телеведучій Каті Осадчій.


Бережна наголошує, що її дочка Даніелла народилася у шлюбі, просто у цивільному

Водночас регіоналка погодилася, що у голові має картинку свого ідеального весілля.

"…Але якщо ви питаєте, чи хоче жінка бути присутньою на власному весіллі, то, звичайно, так, і я не буду вам кривити душею. Я би вдвох з коханою людиною кудись би полетіла, там би провела таку досить скромну, але романтичну і душевну церемонію, як-то кажуть, без зайвих очей", - поділилася вона.

Щоправда, скромність – поняття відносне. За мірками Ірини і весілля у замку в Італії – це, видно, скромно. Принаймні, коли Осадча припустили, що Бережна б не проти була провести весільну церемонію на одному з екзотичних островів, регіоналка їй відповіла так:

"Можливо, а можливо, Італія, бо я дуже люблю саме цю страну, у якомусь замку".

Іра мріє про "досить скромну, але романтичну і душевну церемонію" весілля десь у замку в Італії...

При цьому замість слова "країна" жінка, яка балотується у депутати України, вжила російське "страна".

Нагадаємо, 5-го березня 2011-го року Бережну бачили з бізнесменом Фуксманом на балу Дожа у палаці Пізані Моретта у Венеції.

Окрім того, Іра наголосила, що освідчувалися їй вже не раз.

"Я отримувала пропозиції руки і серця багато-багато разів, в тому числі і від батька моєї дитини. На сьогодні мені дуже добре і так, як є", - посміхнулася вона.

Бережна каже, що її заміж кликали, але їй добре і так, як є

Наостанок Бережна прокоментувала чутки про те, що буцімто до неї залицяються найвідоміші харківські політики, в тому числі мер Харкова Геннадій Кернес і губернатор Харківщини Михайло Добкін.

"Що це ви таке кажете? Ні, в жодному разі, і ніхто до мене не залицяється. З паном Кернесом, з паном Добкіним, з іншими політиками і просто чоловіками, відомими у Харкові, я маю достатньо дружні відносини", - запевнила вона.

"Більше того, з їхніми дружинами я так само в дуже-дуже добрих дружніх відносинах, і ми завжди на зв‘язку, і навіть якщо ми кудись ідемо – поснідати або на вечерю, - ми завжди у такому сімейному колі", - додала регіоналка.

Ірина запевняє, що ані Добкін, ані Кернес до неї не залицяються

Нагадаємо, за чутками, і дочку народила, і багаторічний роман Бережна буцімто має із бізнесменом Борисом Фуксманом, який набагато старший за неї, зате при грошах.

Стоп-кадри з відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів