Вольнова застосовує до мужчин білу магію

30 листопада 2012, 12:06

Світська діва Світлана Вольнова, в якої не було чоловіків із поганим сексом, зваблює мужчин компліментами та білою магією.

Своїй рецепти щодо того, як треба спокушати чоловіків, Вольнова розкрила у сюжеті "ТСН. Особливе"

Передусім Світлана Вольнова не радить з‘являтися на першому побачення у надто екстравагантному вбранні. Каже, так можна і чоловіка відлякати.

На думку гламурної дами, для першого побачення треба дуже ретельно підібрати наряд. Не можна одягатися занадто відверто чи натягати брюки.


"Якщо ви хочете спокусити чоловіка, не намагайтеся виглядати занадто екстравагантно. Червона сукня, відкрите декольте, дуже яскравий леопард швидше за все його можуть налякати. Одягайтеся досить елегантно, показуючи ваш характер", - радить Вольнова.

Отак Вольнова не радить одягатися на перше побачення

Побачення Свєта розпочинає з легкої розмови, з простих запитань, а потім переходить до легкого флірту.

При цьому жінка впевнена, що не можна чоловікові показувати свою надмірну зацікавленість.

Свєта радить не надто демонструвати свою зацікавленість чоловіком

Але водночас мужчина має відчувати, що жінці з ним цікаво.

"Цікавтеся чоловіком. Робіть йому компліменти. Торкайтеся до нього. Використовуйте всі органи чуття, які у вас є", - радить Вольнова.

Але якщо стандартні методи не допомагають, Свєта рекомендує використовувати білу магію.

Вольнова натякає, що чоловіка можна і торкатися

"Якщо чоловік не йде на контакт, але він вам дуже подобається, можна використовувати дещо з білої магії. Я дивлюся на чоловіка і кажу про себе код підсвідомості: "разом, разом, разом", а потім вимовляю слово "воронка" і ніби як затягую його до себе", - ділиться своїми чарами Вольнова.

"Я дивлюся на чоловіка і кажу про себе код підсвідомості: "разом, разом, разом", а потім вимовляю слово "воронка" і ніби як затягую його до себе"

А ще, як запевняє Світлана, чоловікові потрібна таємниця та інтрига. Тож перше побачення можна завершити саме на такій ноті.

Стоп-кадри з відео "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів