Вольнова: Янукович - найкрасивіший чоловік України

17 серпня 2011, 11:45

Світська тусовщиця і дописувач ТаблоID Світлана Вольнова, схоже. претендує на місце першої леді. Жінка розплилася у компліментах чинному президенту Віктору Януковичу, і навіть м‘язи одруженого Тігіпка її не спокусили.

У рамках відкриття щорічної номінації найкрасивіших людей України, Вольнова надала "Gazeta.ua" свою трійку найгарніших чоловіків.

Так, на думку Світлани, найгарнішими мужчинами можуть вважатися президент Віктор Янукович, співак Олександр Пономарьов та футболіст Артем Мілевський.

Вольнова визначила свою трійку найгарніших мужчин

"Наш президент Віктор Янукович - найкрасивіший чоловік України", - заявила Вольнова.


Свій вибір на користь чинної влади Свєта пояснила щиро і просто:

"Влада неймовірно приваблива. Йому вона дуже пасує".

Причому, навіть не зважаючи на те, що у політиці є чоловіки фізично більш розвинуті за президента, все ж перша посада у державі, імовірно, Вольнову чарує більше.

"Навіть якщо вибирати між ним і Тігіпком, все одно - Янукович. Тігіпко дещо слабохарактерний. Хоча, можливо ми всі просто заздримо його дружині", - визнала Світлана.

Янукович для Свєти кращий за Тігіпка

При цьому тусовщиця додала, що свою роль відіграє і відсутність поруч із Віктором Федоровичем Людмили Олександрівни, що надає йому вигляду холостяка.

"Жінка Януковича перебуває десь далеко, місце поряд з президентом вакантне, а Тігіпко уже ніяк не схопиш. Він роздягнеться тільки заради своєї рекламної кампанії на турніку повисіти", - зазначила Світлана.

Водночас серед зірок шоубізу Вольнова віддала превагу співаку, який от-от стане вільним по закону - розлучиться.

"Із шоу-бізнесу віддала би п'ять балів Олександру Пономарьову, тому що він повернувся у хорошу спортивну форму, в якій був років 10 тому", - пояснила вона.

Пономарьов, як каже Вольнова, так добре, як зараз, виглядав років 10 тому

А от у спорті Світлані симпатичний горе-водій "Maserati" Мілевський, якого так вподобала силіконова діва телекрану Кульбаба.

"Ще би відзначила Артема Мілевського за його наглість. Плюс молоде гарне мускулисте тіло - це завжди гарно виглядає", - зауважила Вольнова.

А Мілевський (ліворуч) гарний, бо нахабний

Фото Костянтина Бойка з блогу Лесіти, фото з "Української правди", а також з Facebook Пономарьова і Facebook Дениса Адлейби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів