Куриленко побідкалася, що в неї не було бойфрендів

12 грудня 2012, 11:31

Голлівудська акторка українського походження Ольга Куриленко розказала, як вони з мамою бідували, і вона вчила Олю не згаяти свого шансу.

Інтерв’ю з 33-річною "дівчиною Бонда" з України надрукувало видання "The Sun".

"Ми з мамою Мариною були бідні й голодні. Іноді в нас не було чого їсти – серйозно… Ми жили в маленькому місті, яке зветься Бердянськ, в Україні. Я була єдиною дитиною. Не думаю, що ми вижили б, якби були ще діти", - роздає Куриленко.

За словами Ольги, те, що в неї не було батько – вибір її матері.


"У мене не було батька. Бути самій – це був вибір моєї мами. Вона відчула, що після мого народження їй краще буде самій", - пояснює акторка.

"У мене не було батька. Бути самій – це був вибір моєї мами"

Мама Марина вчителювала, а ще шила і перешивала одяг для себе та доньки. Куриленки ніколи нікуди не виїздили. Та ось мати врешті наскладала грошей на те, щоби звозити 15-річну дочку до Москви. Вона наче в воду гляділа, адже та мандрівка, як уже всі пам‘яютають, стала для Олі доленосною.

Як розповідає Куриленко, саме тоді її помітили й запросили на роботу до модельної агенції.

"Я бачила фільми і читала книжки про те, що таке буває, але не вірила. Ми з мамою питали: "Це казка?", - ділиться вона.

Оля з мамою тоді взяли "тайм-аут" та повернулися до рідного Бердянська все обміркувати. А за місяць вони знову приїхали до Москви – зустрічатися з представниками агенції.

"Мама зрозуміла, що це не обман, а по-справжньому… Вона сказала мені: "Це та удача, яка випадає лише одного разу. Не відвертайся від неї",- розповідає Куриленко.

Почавши роботу в агентстві, Ольга почала курсувати між Бердянськом та Москвою, проводячи у потягах по 26 годин.

"Це було того варте. Я була в захваті, коли заробила мої перші 30 доларів – стільки моя мама заробляла за цілий місяць", - пригадує вона.

А коли Олі виповнилося 16, її запросили працювати до Парижу. Знов-таки запитавши в мами і отримавши пораду обов’язково їхати, Куриленко погодилася.

"Мама сказала мені: "Це та удача, яка випадає лише одного разу. Не відвертайся від неї"

У Франції вона не схотіла жити разом із іншими дівчатами, зняла собі окреме помешкання, тож мусила багато працювати, щоби платити за нього і відробляти аванс, який дало агентство.

У той час Куриленко було не до хлопців. Як каже зірка, бойфрендів в неї взагалі не було.

"У мене ніколи не будо бойфренда. Я була не з тих підлітків, яким подобаються хлопці… Перший бойфренд у мене з’явився в Парижі, і я вийшла за нього заміж", - каже Оля, маючи на увазі екс-чоловіка №1, фотографа Седріка ван Мола.

"У мене ніколи не будо бойфренда"

Понад усе, каже акторка, вона хотіла, щоби мама, яка лишилася в Україні, нею пишалася.

Першу кінороль Куриленко запропонували в 2004-му. Оля зізнається, що в модельному бізнесі вона була успішна, але "не Кейт Мосс". Тож вона вирішила податися в акторки.

"Коли мене найняли на роль у "Бонді", я не могла в це повірити. Я повернулася до рідного міста під час промо-туру. Це був момент моєї найбільшої гордості, повернутися і побачитися з мамою", - згадує вона.

"Вона навчила мене всього, що стосується талану. До багатьох людей приходить удача, але вони гають цю мить… Ти мусиш хапати її і розуміти, коли вона настає", - радить Куриленко.

"До багатьох людей приходить удача, але вони гають цю мить… Ти мусиш хапати її і розуміти, коли вона настає"

Нагадаємо, про Ольгу в Україні дізналися тоді, коли її було запрошено на роль агента 007 в черговій серії бондіани "Квант милосердя".

Фото "Story" з посиланням на "Сплетник.ру", з сайту megalife, "ТСН" та з сайту kino.open.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів