Ляшко на Новий рік про всяк оточив себе самими жінками

Четвер, 3 січня 2013, 14:28

Мажоритарник Олег Ляшко Новий рік зустрів  жіночому товаристві. Чоловіка поруч не було жодного. Хтозна, мабуть, аби уникнути традиційних підколок щодо нетрадиційної сексуальної орієнтації депутата.

Про святкування радикал сповістив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Новий 2013 Рік ми зустріли вдома у сімейному колі: мама Любов Павлівна, дружина Росіта, донька Владислава, племінниця Ангеліна і я", - написав Ляшко, якого нещодавно фальшивий Андрій Шевченко заманював до лазні "під хвіст побалуватися". 

 Ляшко продемонстрував "сімейну ідилію" з ялинкою
 

За словами парламентаря, час він провів пречудово – за поїданням олів‘є та розпиванням алкоголю.

"Чудово провели час: дивились музичні концерти, їли олів'є та пили шампанське. А 1-го січня пішли на Майдан Незалежності, кияни чуманіли: підходили до мене, вітали, обіймали, цілували, жалілись на центральну і місцеву владу", - ділиться він.

 "Вирішили з Росітою зробити свято дітям. Та й самі тішимось, як маленькі :)", - написав Ляшко
 1-го січня Олег Валерійович пішов гуляти на Майдан

Під шумок Ляшко додав, що минулий рік видався для нього важким, побажав всіх гараздів в наступному році і показав, із ким зустрів свято.

 Ляшко про всяк оточив себе амими жінками: мама Любов Павлівна, дружина Росіта, донька Владислава. І лише сестра Яна до депутата не доїхала

Фото з Facebook Ляшка


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Скандальне зізнання: Ляшко розповів про секс з чоловіком. ВІДЕО

В інтернеті з‘явилося скандальне відео 1993-го року запису, на якому Ляшко власною персоною розповідає деякі інтимні подробиці своїх статевих стосунків з чоловіком і де звучать такі звороти, як "дрочив" і "в рот брав".
Фокус

"Шевченко" покликав Ляшка "під хвіст побалуватися". АУДІО

У розмові із Королевською "Суркіс" нарікає на Наталію за провал Андрія Шевченка, який "лишився з голою дупою", на що Королевська відповідає: "Отож, і ми там само". При цьому "Суркіс" кличе Наташу до себе масажисткою, а сама Королевська, посміюючись, зізнається, що коли "вип'єш антидепресантів - не так жити погано здається".
Останні матеріали
Більше матеріалів