Екс-дружина Горбаля досі вірить у Діда Мороза і мріє його помацати

10 січня 2013, 14:07

Колишня дружина екс-депутата Василя Горбаля Галліна запхала на ялинку оленів і мріє помацати чужого чоловіка за бороду.

Такий висновок можна зробити з релізу агентства artPRoUA.

Цього року Галліна Горбаль вирішила нарядити вдома відразу дві ялинки. Одну поставила у вітальні, а другу - у кімнаті 5-річної дочки Софії-Марії.

При цьому Галя вирішила напружитися і зробити все "по-модньому, по-хранцузьки". Горбаль повісила на ялинку не традиційні кульки, а казкових ельфів, оленів з блискітками, кришталевих принцес та ажурні сніжинки.


Горбаль вирішила цього роу з ялинкою вимудритися

Крім того, на ялинці у Галі красуються і вінтажні іграшки, які дісталися їй від бабусі.

"Цього року наряджати ялинку мені допомагала моя донечка Софія. З кожним роком я все більш яскраво відчуваю святковий настрій завдяки дочці. Намагаюся купувати для неї найкрасивіші ялинкові іграшки, вибирати несподівані подарунки, запрошувати Діда Мороза зі Снігуронькою", - ділиться Галліна.

"Її радість і по-дитячому зворушливе відчуття свят робить щасливішою і мене. Разом ми вбираємо ялинку, прикрашаємо будинок, а ще вона допомагає готувати мені страви для святкового столу. Обожнюю січень з його низкою веселих свят", - каже вона.

До Нового року Галя готувалася з дочкою

До слова, Галя заодно закликає встановлювати вдома тільки штучні ялини і сосни.

А ще, співачка любить отримувати і робити подарунки.

"Подарунки, які мені найбільше запам'яталися, як правило, несподівані. Наприклад, якось взимку мені подарували величезний оберемок бузку - моїх улюблених квітів. На мій погляд, це відмінний сюрприз. Ще запам'ятався ящик соковитих стиглих черешень під ялинку", - каже вона.

Бузок - один із подарунків, який найбільше запам'ятався екс-дружині колишнього депутата Верховної Ради

Як повідомляється, Новий 2013-й рік Галліна з сім‘єю відсвяткувала вдома. За традицією, за святковим столом під бій курантів вона написала записку з побажаннями і спалила її.

А ось відзначати Різдво Горбаль виїхала за кордон. Завзята лижниця зі стажем ось вже багато років взимку неодмінно прямує на якийсь гірськолижний курорт.

Цього року колишня дружина екс-депутата Горбаля зробила вибір на користь Фінляндії. Разом з дочкою вона на тиждень вирушила в гості до Діда Мороза - у Лапландію.

А на Різдво Галя вивезла дочку до Діда Мороза

"В Діда Мороза вірю досі. Я дуже довірлива, і навіть потрапивши в Лапландію у "царство" Діда Мороза, думаю, що буду радіти та веселитися разом з донькою, без тіні сумніву, що дідусь справжній. Ми з Софійкою мріємо погладити його бороду і потриматися за посох, при цьому обов'язково загадавши ще одне бажання", - зізналася Галя.

Фото надані агентством artPRoUA

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів