Пономарьов досі не забув екс-дружину і мріє про ще одну дитину

17 січня 2013, 11:17

Співак Олександр Пономарьов мріє про ще одного сина та нову сім‘ю.

А поки що Сашко не може забути колишню дружину, йдеться в сюжеті "ТСН. Особливе".

Як відомо, попри два шлюби, в Олександра Пономарьова замість повноцінної сім‘ї лишилися тільки діти.

"Мене дуже змінило народження доньки моєї. Донька народилася, я змінився, син народився - я змінився, стало більше відповідальності", - розповідає Пономарьов.


Як відомо, старшу доньку Женю Сашкові подарувала його колишня цивільна дружина Альона Мозгова, а молодшого сина Олександра – колишня офіційна дружина Вікторія Мартинюк.

Пономарьов каже, що діти його змінили

До речі, про сина Сашка співак може говорити годинами - для нього він особлива дитина.

"Женька в мене доросла вже дівчинка, їй зараз буде 15 років… Зойці - 19 років, з ними я можу бути жорстким, а Сашку взагалі не можу відмовити, якщо він щось просить. Женя навіть навчилася мене розводити, каже: "Тату поїхали в "Макдональдс". Кажу: "Доню, це не корисно, не можна". Вона відповідає: "Сашко, хочеш в "Макдональдс"?". Все, і тато поїхав", - ділиться Пономарьов.

Про свого сина співак може говорити годинами
Малий Сашко може крутити татком, як хоче

Як зізнається Олександр, розлучення з мамою Саші Вікторією Мартинюк він переживає й досі. Через це стосунки з іншими жінками в нього поки що не складаються, пише сайт.

"Може, ще не готовий, тут справа не в тому, закоханий чи не закоханий, а в тому, чи готовий я зараз до цього. Я ще не відійшов від того, що в мене було, тому треба потрошечки, воно так відпускає. Але все нагадує… Сашка прийде, нагадує… Але нічого, потрошечки відхожу, я відійду", - запевняє Пономарьов.

Зі своїми почуттями Пономарьов намагається впоратися самотужки. Гуляє містом, слухає класичну музику, і спілкується зі своїм духовним наставником.

"Батюшка мій є, духовний отець, наставник, Отець Кирил, але все рівно все не розкажеш, знаєте, коли там мама, тато, хтось є, діти ще малі, Зойка вже доросла, що я їй розкажу, воно їй треба, ті проблеми. Дітям і не розкажеш проблеми, насправді", - запевняє артист.

"...Справа не в тому, закоханий чи не закоханий, а в тому, чи готовий я зараз до цього..."

А от чутки про нові романи виконавець спростовує, каже, що це все вигадки жовтої преси.

Тим не менш, співак упевнений, що він обов'язково буде щасливим. А поки що в Пономарьова багато творчих планів - він збирається відкрити нову студію, написати нові хіти та врешті-решт створити нову сім'ю.

"Пісні потрошки починають з'являтися, зараз я вже півроку займаюсь будівництвом нової студії, тієї студії, про яку я мріяв... Знайти свою половинку - це перше. І щоб вона мене надихала, щоб я писав пісні нові. От про це і мрію зараз... Хочу ще сина, щоб Сашка був, і в нього брат був", - зізнався наостанок Пономарьов.

"Хочу ще сина, щоб Сашка був, і в нього брат був"

Нагадаємо, за плечима в Пономарьова 10-річний цивільний шлюб з Альоною Мозговою,та 5-річний офіційний із Вікторією Мартинюк.

Стоп-кадри з відео "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів