У День закоханих Ляшко подарує дружині шопінг, а Гриценко – квіти

Четвер, 14 лютого 2013, 16:32

До Дня святого Валентина усі ставляться по-різному. Для когось – це зайвий привід для святкування, хтось цього дня дарує коханим подарунки, а дехто взагалі ігнорує цей день.

Серед політиків до Дня закоханих з повагою ставляться лідер Радикальної партії Олег Ляшко та екс-заступник міністра економіки Михайло Поживанов.

А ось опозиціонер Андрій Парубій 14-те лютого не вважає святом.

Про свої історії знайомства з дружинами та ставлення до Дня святого Валентина депутати розповіли "ТСН".

Скандальний депутат Олег Ляшко у День святого Валентина влаштує своїй дружині Росіті і дочці Владиславі шопінг і зводить куди-небудь розважитися.

Олег Валерійович вже розповідав про свою дружину. Але про те, як він з нею познайомився, казав небагато.

З Росітою Ляшко зустрівся у залі ігрових автоматів, де вона працювала адміністратором.

"Я тоді ще не був народним депутатом. Одного разу я прийшов в зал ігрових автоматів, а мені виграш не віддавали і я почав сваритися, а вона, дивлюся, спокійна така, вислухала мене і тільки попросила говорити тихіше. Я навіть розгубився", - розповідає депутат.

 Ляшко поведе своїх жінок на шопінг та розважатися

"А потім вже вона зрозуміла, що у мене голос такий. Потім ми щодня бачилися, я їй співав, вихвалявся своїми талантами, щоб привернути її увагу. Постійно дарував квіти. Ось так і народилося кохання, результатом якого стала наша дочка Владислава - наше велике щастя", - не без пафосу зауважує Ляшко.

Цікава історія знайомства з дружиною в екс-глави адміністрації Шевченківського району Києва Віктора Пилипишина.

"Навчалися з дружиною в Харкові: вона на педагогічному, я на юридичному. В ста метрах один від одного. Але познайомилися в 6-й годині ранку в Москві в готелі "Ізмайлово", куди приїхали за студентською турпутівкою", - ділиться Пилипишин.

Пилипишин познайомився з дружиною ще у студентські роки 

"Я коли оформлявся у готель, звернув увагу на студентський квиток сірого кольору, які були тільки в харківських педагогів. Мене це здивувало. Взяв його, відкрив, виявляється, його дружина забула після оформлення. Через 8 місяців ми одружилися. Все життя тепер жартую, запитуючи дружину, що вона робила о 6 ранку в Москві у готелі", - жартує політик.

Лідер партії "Громадянська позиція", депутат Анатолій Гриценко каже, що його стосунки з журналісткою Юлією Мостовою в кохання переросли тільки через кілька років після знайомства.

"Наш з Юлею шлях був нетрадиційним: тривалі відносини взаємної поваги переросли в дружбу, і тільки потім ми полюбили один одного. З Юлею я познайомився в грудні 1997-го року, коли вона - журналіст - готувалася до інтерв'ю з міністром оборони Кузьмуком і звернулася до мене - полковника - з низкою питань щодо стану та напрямків розвитку армії. Це була професійна бесіда, не більше", - ділиться політик.

 Від Юлії Гриценко має двох молодших дітей - Гліба та Аню

Цілих п'ять років після знайомства майбутнє подружжя жили кожен своїм життям.

"Але стали проявлятися загальні позиції Юлі Мостової як журналіста і мене як керівника Центру Разумкова. Ми зблизилися, побачили, що життєві цінності у нас однакові. Подружилися. А потім, в 2002-м, "проскочила іскра" і я відчув - кохаю Юлю безмежно. Освідчився. Вона здивувалась, але ця іскра запалила і Юлю - і ось ми разом. 22-го березня відзначимо першу десятирічку нашого подружнього життя", - розповідає Гриценко.

Втім, сюрпризів у День закоханих депутат не готує.

"У цей день квіти і теплі слова любові один одному. Але квіти і освідчення у нас з Юлею завжди, щодня", - відзначає він.

 Гриценко каже, що щодня дарує дружині квіти

Екс-заступник міністра економіки України, депутат 4-х скликань Михайло Поживанов з майбутньою дружиною познайомився на вулиці.

"Запросив до театру, але квитки взяти не змогли і пішли в кіно на "Зимову вишню", - поділився політик.

День Святого Валентина він з дружиною завжди намагається відсвяткувати по-особливому.

"Торік ми були у Вероні і піднімалися на балкон Джульєтти. Цього року взяв квитки на концерт творів Йоганна Брамса і Цезаря Франка для скрипки", - розповідає Поживанов, який зараз мешкає в Австрії.

Поживанов у День закоханих влаштовує дружині вишукані сюрпризи 

Регіонал Юрій Мірошниченко з дружиною Софією познайомився у 1995 році в містечку Київського університету імені Шевченка.

"Софія за фахом журналіст, працювала на радіо "Континент" і в друкованих ЗМІ. Заради дружини, яка родом зі Снятина - це на межі Івано-Франківської та Чернівецької областей - я почав вивчати українську. Спочатку було важкувато, українською вона говорила дуже швидко і з діалектом. Я половину з того, що вона говорила, просто не розумів. До 28 років я української мови не знав, але тепер у родині ми говоримо тільки українською", - підкреслює депутат.

Мірошниченко вивчив українську заради дружини 

День Святого Валентина в його родині святкується постійно. Щороку Мірошниченко намагається порадувати свою другу половинку квітами і приємними подарунками.

Опозиціонера Андрія Парубія з дружиною звела молодіжна організація "Спадщина".

"Була така скаутська організація. І, власне, там в одній з подорожей у горах ми познайомились. А на Івана Купала я поплив за її вінком, освідчився і ми почали зустрічатися", - розповідає політик.

 Парубій не вітає дружину із Днем закоханих

А ось День святого Валентина у родині Парубія не відзначають.

Фото з Facebook Ляшка, Гриценка та Парубія, фото "Delfi.ua", з сайту "ТСН", "Comments.ua"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів