Ляшко показав, з ким ніжився у Єгипті

Понеділок, 20 лютого 2012, 14:16

Депутат Олег Ляшко - чоловік воістину невтомний. А ще - на диво щедрий. Доки українські громадяни мерзнуть від українських морозів, він "ділиться із ними теплом" через фотографії з теплих країв.

Не стерпів Олег Валерійович, і таки похвалився усім кому зміг своїм лютневим релаксом у сонячному Єгипті.

Аби усім стало зрозуміло, наскільки солодко і повно жилося депутату Верховної Ради на узбережжі теплого моря, він вивісив у соцмережу цілий фотоальбом.

І якщо ще влітку Ляшко цілувався в Ялті з молоденькою дівчиною Яною, то нині щосили тужиться, аби так-сяк зіграти роль порядного сім‘янина, закоханого у свою дружину Росіту.

"Декілька днів провів у Єгипті з дружиною Росітою і дочкою Владиславою. Коли я разом з малою і коханою, я - найщасливіша людина на світі :)" - почав був розводити рожеві сиропи Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, така собі смаглява моцна жіночка Росіта ні сіло ні впало взялася в медіа-житті Ляшка лише близько року тому. Хоча, якщо вірити запевненню Олега Валерійовича, саме ця жінка народила йому дочку ще 9 років тому.

А ще Ляшко, який ще пару тижнів тому зізнався, що не вміє плавати і боїться води, тепер божиться, що поплив.

"До речі, я нарешті навчився плавати без жилета. Так сталося, що дитинство я провів у дитдомі та інтернаті. А влітку їздив до родичів на Луганщину у село Лизівка, де пас корів і телят, заробляючи копійчину. Море я вперше побачив тільки у 23 роки, тому довго не міг навчитись нормально плавати", - побідкався народний обранець.

От тільки докази своїх водних успіхів Олег Валерійович наводить тьмяні. Адже на фото з Єгипту Ляшко позує або в мілкому басейні, або на мілині коло самого берегу, у воді максимум по стегна.

Та найцікавіше те, хто ж допомагав депутату організувати єгипетську показово-зразкову сімейну фотосесію. Адже на деяких фото Ляшко позує і з Росітою, і з маленькою дівчинкою. А на одній зі світлин видно навіть тінь загадкового чоловіка, який акуратно фіксує на камеру Ляшка і його даму серцю. Хто знає, можливо Олег Валерійович окрім дівчат прихопив із собою до Єгипту й друга...

 Ляшко, певно, думав, що від споглядання його єгипетського відпочинку українцям вдома потеплішає. Тож народний обранець взяв і вивісив у Facebook цілу фотосесію
 Основні ролі у "щасливому сімейному фотосеті" грали сам ексцентричний Ляшко та його загадкова компаньйонка Росіта
 Для більшої ідилічності картинки у кадрі подеколи з'являлася дівчинка Владислава
 
Є кадри, коли на фото сімейного інтимного відпочинку усі три персонажі одразу в кадрі - і Ляшко, і жінка з дитиною. Втім, хто знає, можливо Олег Валерійович окрім дівчат прихопив із собою до Єгипту й друга
 Окрім того, Ляшко похвалився, що нарешті навчився плавати без жилета. Щоправда, підтвердити свої слова фото - не схотів. Так, Олег Валерійович позує у Єгипті або в мілкому басейні...
 ...або у морі на мілині
 Коли вода по коліно - все-таки спокійніше
 А цей кадр імовірно призначений для того, щоби усі могли оцінити як не нове вміння Ляшка плавати, то вже його мальовничий "круп"
 Нині в Ляшка з Росітою романтика, хоча влітку, він по-дорослому цілувався із зовсім іншою дівчинкою
 Цікаво, хто ж став "сімейним фотографом" парочки
 Можливо, якийсь із друзів Олега Валерійовича, скажімо, на ім'я Боря?

Фото з Facebook Ляшка


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Скандальне зізнання: Ляшко розповів про секс з чоловіком. ВІДЕО

В інтернеті з‘явилося скандальне відео 1993-го року запису, на якому Ляшко власною персоною розповідає деякі інтимні подробиці своїх статевих стосунків з чоловіком і де звучать такі звороти, як "дрочив" і "в рот брав".
Останні матеріали
Більше матеріалів