Скрябін та Астаф'єва пропагують екстремальний секс

П'ятниця, 12 квітня 2013, 11:21

Екстремальний секс, виявляється, є невідємною частиною сімейного життя для музиканта Кузьми Скрябіна. Він переконаний, що експериментувати варто завжди, бо це допомагає зберегти шлюб.

Так само за екстрім у сексі виступає син депутатки Таїсії Повалій Денис та секс-ікона вітчизняного шоубізу Даша Астаф’єва.

Про те, чому варто спробувати секс з екстрімом, йдеться у "ТСН. Особливе".

Лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко одружений вже багато років. Він зізнався, що екстремального сексу у його житті було багато.

"Не належу до людей пуританських. Зрозуміло, що у мене були і машини, і парти в школі, і все що хочеш. Воно грає свою роль", - поділився Кузьма.

Де тільки Кузьма цим не займався... 

Саме регулярний секс з гострими відчуттями співак називає найкращим засобом для збереження пристрасті у шлюбі. Займатися ж ним закликає усіх.

"Урізноманітнювати свої акробатичні вправи під час того процесу дуже важливо. Воно так само докидає дров в той вогонь, а той вогонь - то найголовніше, що в житті є. Якщо він не горить, можна йти вибирати собі місце на байковому, знаєш, з каменем. Я навіть не розумію, як можна не експериментувати", - підкреслив співак.

Солістка гурту "Nikita" Даша Астаф’єва теж є прихильницею екстремального кохання, але подробицями ділитися не стала.

"Звичайно був, тому що я така божевільна, в принципі не без цього", - лише сказала любителька оголення.

Даші теж подобається секс з адріналіном 

Так само небалакучою виявилася і Аня Завальська, хоча й зізналася, що не проти екстріму у сексі.

А от 29-річний син Таїсії Повалій Денис вважає себе експертом з екстремального сексу. Каже, де він тільки ним не займався. І зізнається, що одного разу ледь не помер від власних експериментів.

"Ми вирішили це зробити у гаражі. Було холодно взимку. Не додумалися, що там же ж можна вчадіти. Завели мотор, закрили значить гараж, і понеслась, так би мовити. А потім дивишся, що щось засинаєш. І я зрозумів, що ще буквально хвилин 5 в очікуванні жіночого оргазму, і нас би не стало", - згадав Денис.

 Денис ледь не помер, займаючись сексом у гаражі

"Краще вже вдома, у зручному ліжку. Мене заводить, коли беруть краватку і до себе тягнуть", - додав музикант.

Фото з Facebook Повалій, з "ВКонтакте" Астаф'євої  та стоп-кадри з відео "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів