Шустер про Урганта, Ляшка та українське громадянство

П'ятниця, 19 квітня 2013, 16:49

Телеведучий Савік Шустер вважає, що скандальний жарт шоумена Івана Урганта був звичайною вульгарністю, яка сталася випадково. Він не те щоб захищає Ваню, але каже, що на його вчинок можна було спокійно закрити очі.

Що ж до скандального політика Олега Ляшка, то його Савік запрошує на свою програму заради шоу, щоб додати, так би мовити перцю.

У програмі "Проти ночі з Павлом Шереметом" Шустер показав свій годинник, 5-й айфон та зізнався, що подумує про отримання українського громадянства. 

Савік, як вагома медійна особа, не міг не відреагувати на жарт Урганта про порубаних українців. Втім, він не засуджує Івана.

"Як я до цього ставлюся? На мою думку, Іван дуже швидко зробив кар’єру. Він реально людина, яка працює в сфері гумору, а не сатири. На нього так раптово з’явився фантастичний попит. При цьому він усюди повинен жартувати, бо інакше він не цікавий: чи то презентація, чи то телевізійна програма, чи то корпоратив. Зрозумійте, це доволі складно, адже між жартом і вульгарністю межа дуже тонка", - сказав Шустер.

Шустер пояснив, чому з Ургантом сталося те, що сталося 

"Тому такі прикрі випадки можуть траплятися", - додав Савік.

Він також зазначив, що жарт Урганта, звичайно ж, вульгарний, але не настільки, щоб влаштовувати міжнародний скандал.

"На мою думку, реакція була аж надто збудженою. Я би на це, щиро кажучи, заплющив очі. От єдине, що мене здивувало, – програма ж була в запису, тому, в принципі, все це могли вирізати, але не звернули на це уваги", - зауважив телеведучий. 

 Щустер зауважив, що невдалий жарт Івана могли вирізати, але не надали цьому значення

На запитання ведучого, навіщо так часто запрошувати на своє шоу політиків на кшталт Олега Ляшка, Шустер зазначив:

"Треба розуміти, що в програмі все-таки є елемент шоу, тому іноді доводиться вибирати персонажів яскравих. Ви ж самі знаєте, що готувати ефір – це як приготувати страву, там мають бути всі інгредієнти, трішечки солі, трішечки перцю, інакше це не буде смачно".

Під час ефіру у Шустера запрацював телефон, тому він його дістав з кишені аби вимкнути. Це виявився 5-й айфон. На зауваження ведучого про дорогий дівайс, Савік показав свій годинник. 

"Мій годинник коштує 2000 доларів", - повідимив медійник. 

 У Шустера годинник всього лише за 2 тисячі доларів

Як відомо, Савік вже 8 років живе і працює в Україні. І лише зараз почав подумувати про отримання громадянства. 

"Я думаю про це, але національність вказувати не буду. Я живу тут доволі давно. Україна, як би там не було, але прагне в Європу. Тому, якщо підпишуть угоду про асоціацію, зрозуміло, що буде дорожня карта, через певний час Україна стане членом Європейського Союзу. І я не бачу різниці – громадянин я Італії чи України.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео ТВі з YouTube, фото "Телекритики" та "Delfi.ua"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів