Ляшко пустить "дітей" з молотка

Вівторок, 26 лютого 2013, 17:03

Ті, хто хоче завести домашнього вихованця або просто щось купити у лідера Радикальної партії Олега Ляшка, готуйте гроші. Адже скандальний депутат незабаром пустить з молотка 10-х цуценят від свого ротвейлера.

Собака народила ще у грудні, але тільки зараз Ляшко вирішив розпродати песиків. Однак не з меркантильною метою, а з добрими намірами.

Про це Олег Валерійович написав на своїй сторінці у Facebook.

Фігурант гей-скандалу Ляшко продовжує ретельно вдавати із себе зразкового сім’янина. Днями він виклав у соцмережі кілька фото своєї віднедавна великої родини.

"В кінці грудня наша ротвейлер Іджи народила 11 цуценят - справжня мати-героїня, чи не так? Іджинята ростуть не по днях, а по годинах - вже й кусаються. Але ми їх дуже любимо всією сім'єю і дуже сумуємо, думаючи, що найближчим часом вже треба буде їх роздавати", - написав депутат.

 Ляшко демонструє свою велику родину

"Незважаючи на те, що доглядати малечу дуже важко. Одну дівчинку ми собі лишимо - ту, яка народилась вдвічі меншою за братиків та сестричок і слабенькою, ми її вигодували і викохали", - пообіцяв Ляшко.

Дружина депутата Росіта, донька Владислава та Іджинята

А 10-х інших малюків Олег Валеріойвич продасть.

"Зовсім скоро оголосимо аукціон з продажу цуценят від Ляшка. Всі кошти, отримані на аукціоні, будуть витрачені на допомогу безпритульним тваринам", - повідомив депутат.

Цуценята вже розміром майже з доньку Ляшка 
 

Окрім сімейної ідилії, Ляшко також піклується і про свій імідж та здоров'я. Днями у Верховінй раді він демонстрував свої спортивні досягнення та розповідав, яким спортом займається.

"У шахи, шашки, не мордобій, це точно. Не важка атлетика. А, можливо, ще біг, бо не курю, не п’ю, тьху-тьху-тьху. Здоров'я нормальне. Що ще? Можливо, лижі, але не по горах, а на довгі дистанції", - сказав Ляшко та почав присідати на одній нозі.

 Олег Валерійович присідає на одній нозі

Фото з Facebook Ляшка та стоп-кадр з відео каналу "UBR" з YouTube


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів