Руслана: Чоловік мені будує королівські хороми

22 квітня 2013, 14:16

Співачка Руслана та її чоловік Олександр Ксенофонтов вже понад 5 років будують свій заміський будинок. Як виявилося, він був аварійний, тому довелося перебудовувати.

Крім того, чоловік хоче, аби Руслана мала свій палац, наче справжня королева. А сама співачка усі зароблені гроші витрачає на творчі експерименти, і лише малу частину заробленого вкладає у будівництво.

Про це зірка розповіла "ТСН. Особливе".

Чоловік і продюсер Руслани Олександр Ксенофонтов прагне зробити їхній будинок схожим на королівські хороми.


Недобудований палац артистки видно ще з дороги, адже будинок один з найбільших в елітному селі під Києвом.

Майбутній палац "королеви" Руслани

Маєток розташований на вулиці Сонячній, і його дах обладнаний екологічними сонячними батареями.

"Як виглядає моя хата зараз? – багато цегли, багато бетону, надбиті підлога та стіни, бо роботи тривають. Море пилюки постійно", - розповідає Руслана.

Цей будинок співачка з чоловіком придбали після перемоги на "Євробаченні". Тоді Руслана казала, що нарешті здійсниться її мрія – в неї буде власний планетарій.

Місце подружжя вибрало на пагорбах, щоб нагадувало Карпати.

Руслана захотіла Карпати під Києвом

"Хата стоїть на горі, ми я к в маленьких Карпатах, такі хвилясті невеличкі гори, це не Конча-Заспа, не подумайте", - сміється зірка.

За її словами, будівництво так затяглося, бо будинок почав тріскатися.

"Просто будинок виявився трошки аварійним. Його довелося рятувати, щоб він не розвалився, він почав тріскатися посередині", - розповідає вона.

Крім того, під самою триповерховою будівлею розкопали справжній котлован ще на три поверхи.

"Він (чоловік) будує наче палац для своєї королеви. Він говорить: "В тебе має бути помешкання, як в королеви, я хочу щоб це помешкання відповідало тобі". Коли чоловік говорить такі речі, важко його сварити", - каже співачка.

"Він мені добудував студію окремо. Потім сказав, що потрібен буде спортзал, щоб могла робити репетиції. А потім каже: "Тобі треба десь розминатися, тут тобі басейн буде". Нарив, нарив це все як кротик. Гарно, але час забирає. Зовні вже таке нічого, не соромно перед сусідами", - хвалиться Руслана.

Так виглядає будинок Руслани здалека

Однак цього року входини не відбудуться, бо бракує грошей на завершення будівництва.

"Усі кошти, які я заробляю, вони усі йдуть на експерименти, гроші всі майже витрачаються на ці експерименти, до вас доходить тільки той продукт, який, я вважаю, більш-менш вдався. Ми могли б вже 5 таких басейнів побудувати, якби я не вкладала гроші свої, я б уже добудувала усе на світі", - зізналася Руслана.

Через творчі експерименти Руслані бракує грошей на будинок

Нагадаємо, про свою мрію мати планетарій на верхньому поверсі будинку співачка казала ще у 2008-му році.

Стоп-кадри з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів